يكشنبه 28 مهر 1398 - 4:41
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام مسعودي گفت:

طرح «استقبال از رمضان» در البرزاجرا مي‌شود

مدير کل تبليغات اسلامي استان البرز، برنامه‌هاي اين اداره كل در فصل تابستان 92 را اعلام کرد و گفت: اجراي طرح «استقبال از رمضان» از هفته آينده در البرز آغاز مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز، حجت الاسلام سيد عباس مسعودي، مدير کل تبليغات اسلامي استان البرز، گفت: برنامه‌هاي اوقات فراغت امسال در دو رده سني پيش‌بيني شده است كه با همكاري نهادهايي چون كانون‌هاي فرهنگي ـ هنري مساجد و بسيج براي سنين زير دبستان، دبستان تا راهنمايي و بزرگسال برنامه‌ريزي كرده‌ايم.

وي ابراز كرد: كانون‌هاي فرهنگي ـ اجتماعي كوثر كه در بخش‌ها و شهر کرج فعال هستند نيز برنامه‌هاي آموزش مهارت‌هاي زندگي، تحكيم زندگي، هنر و آشپزي در خانه را براي بانوان و زنان خانه‌دار اجرا خواهند كرد.

مسعودي، با اشاره به اينكه برنامه‌هاي هفتگي ورزش، استخر و بدن‌سازي نيز براي تابستان اعلام شده است بيان كرد: امسال ماه مبارك رمضان بين اوقات فراغت واقع شده است و نهادهايي چون سازمان تبليغات اسلامي، بسيج، كانون‌هاي مساجد و سازمان‌هاي مردم نهاد برنامه‌هاي خاص ماه مبارك مانند همخواني قرآن، شبي با قرآن و آمادگي براي ماه رمضان را از هفته آينده با عنوان استقبال از رمضان آغاز مي‌كنند.

وي يادآور شد: براي انتخابات رياست جمهوري گروه‌هاي بصيرت حماسه سياسي در محلات تشكيل شده بود و كار آن‌ها تحت عنوان استقبال از رمضان ادامه پيدا كرده است.

چهارشنبه 5 تير 1392 - 9:30
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری