جمعه 24 مرداد 1399 - 9:5
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

آب زير بناي سلامتي و حيات انسان است

رئيس اداره تبليغات اسلامي جيرفت گفت: با مصرف بي رويه آب اين ماده با ارزش كه براي حيات ما با ضروري است هستي تعدادي از افراد بي گناه را به خطر مي افتد

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كرمان؛ حجت الاسلام احمد يوسفي در هفته صرفه جوئي در مصرف آب با بيان اين مطلب افزود: با توجه به آغاز فصل گرما و ضرورت توجه به آب به عنوان ماده‌اي حياتي و محدود در ايران , هفته نخست تير هر سال به عنوان هفته صرفه‌جويي در مصرف آب نام‌گذاري شده است.

وي اظهار داشت: هر چند از طرف دولت محترم و وزارتخانه هاي مربوط و داستگاههاي ذيربط تمهيداتي جهت مقابله با اين خشكسالي انديشيده اند ، لكن نظر مسئولين و در راس همه ، مقام معظم رهبري بر اين است كه صرفه جوئي و پرهيز از اسراف يكي از مهمترين راهكارهاي مواجه با اين موضوع مي باشد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي جيرفت گفت: آب زير بناي سلامتي و حيات انسان است با مصرف بي رويه آب اين ماده با ارزش كه براي حيات ما با ضروري است هستي تعدادي از افراد بي گناه را به خطر مي افتد.

ياد آور مي شود ، به جهت اگاهي مردم هماهنگي هاي لازم با روحانيون اين شهرستان شده است كه در سخنراني هاي خود به موضوع صرفه جوئي در مصرف آب بپردازند.

يكشنبه 2 تير 1392 - 11:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری