پنجشنبه 25 مهر 1398 - 12:9
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام محمدي گفت:

استفاده از ظرفيت‌هاي حوزه براي پيشبرد برنامه‌هاي فرهنگي در کشور

کارشناس مسئول امور مبلغين ومساجد اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز،گفت: بايد در كنار توجه به ورزش مسائل فرهنگي نيز مد نظر قرار گيرد و در تحقق اين مهم از ظرفيت نهادهاي فرهنگي و حوزه‌هاي علميه بهره برده شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز، حجت الاسلام محمدي در ديدار با مسئول حوزيه علميه کرج، گفت: شاهد بوده‌ايم كه در تشكل‌ها اقدامات قابل توجهي در عرصه‌هاي فرهنگي، اجتماعي،‌ ورزشي و ... صورت مي‌گيرد بنابراين تشكل‌ها بايد مورد حمايت قرار گيرند تا استعدادهاي جوانان در قالب اين تشكل‌ها براي اداره آينده جامعه بارور شود.

وي در ادامه با اشاره به مقوله ورزش و با تأكيد بر اينكه بايد از ظرفيت حوزه در راستاي تقويت بعد فرهنگي ورزش به شكل مطلوب استفاده شود، بيان كرد: آثار و بركات ورزش بر كسي پوشيده نيست و بايد به خوبي امكان ورزش در جامعه فراهم شود.

محمدي،يادآور شد: ورزش و هيجان ارتباط مستقيم با يكديگر دارند و مهم اين است كه تلفيق اين دو به چه سمتي سوق داده شود زيرا اگر هدايت تلفيق ورزش و هيجان دست فردي مدبرانه باشد، نهايت بهره‌ را مي‌توان از آن برد و اگر هدايت آن توسط گروهي منحرف صورت گيرد قطعا عواقب ناگواري را به دنبال خواهد داشت.

وي در بخش ديگري از سخنان خود به وضعيت البرز در عرصه ورزش اشاره كرد و گفت: استان البرز در زمينه ورزش استعدادها و ظرفيت‌هاي بسيار زيادي دارد كه بايد از اين ظرفيت‌ها به شكل مطلوب و مناسب بهره گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمين محمدي، در پايان تأكيد كرد: بايد در كنار توجه به ورزش مسائل فرهنگي نيز مد نظر قرار گيرد و در تحقق اين مهم از ظرفيت نهادهاي فرهنگي و حوزه‌هاي علميه بهره برده شود.

يكشنبه 2 تير 1392 - 11:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری