سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 14:53
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جشن‌هاي نيمه شعبان در نقطه صفر مرزي هيرمند

به مناسبت ميلاد منجي عالم بشريت حضرت مهدي (عج)، جشن‌هاي متعدد نيمه شعبان در نقطه صفر مرزي هيرمند برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان وبلوچستان، حجت‌الاسلام جانعلي ظريف صيادي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هيرمند اظهار داشت: جشن‌هاي نيمه شعبان و ميلاد حضرت مهدي (عج) در 55 روستاي شهرستان مرزي هيرمند برگزار مي‌شود.

سرپرست تبليغات اسلامي هيرمندافزود: ويژه برنامه‌هاي خاصي از جمله همايش مهدويت از ديدگاه مذاهب اسلامي، همايش 313 نفر از همنامان امام زمان (عج) و مادر گراميشان در شهرستان هيرمند برگزار مي‌شود.

وي بيان داشت: از ديگر برنامه‌هاي اين اداره به مناسبت ميلاد حضرت مهدي (عج) مي‌توان به مراسم جشن ميلاد حضرت قائم (عج) در بيش از 55 روستا و برپايي بيش از 50 ايستگاه صلواتي در جاده‌هاي اصلي و فرعي و نيز روستاهاي شهرستان هيرمند نام برد.

سرپرست تبليغات اسلامي هيرمند ادامه داد: توزيع اقلام فرهنگي از قبيل پوستر برچسب، بروشور و توزيع شربت و شيريني و شکلات در ايستگاه‌هاي صلواتي از ديگر برنامه‌هاي نيمه شعبان است.

مسئول بنياد مهدويت هيرمند هم گفت: به مناسبت نيمه شعبان برنامه‌هاي متعددي توسط دفتر فرهنگي حضرت مهدي موعد (عج) در شهرستان هيرمند برگزار مي‌شود.

امير فرزادي برگزاري همايش مهدويت در مذاهب اسلامي با همکاري اداره تبليغات اسلامي، شرکت مهدي‌ياوران در نمازجمعه را از جمله برنامه‌هاي نيمه شعبان عنوان کرد.

وي از برگزاري جشن ميلاد حضرت مهدي (عج) در روز يکشنبه دوم تيرماه با حضور مسئولان محلي و اقشار مختلف مردم خبر داد و اذعان داشت: پخش شربت و شيريني توسط جوانان مهدي‌ياور در روز ميلاد در سطح شهرستان انجام خواهد شد.

يكشنبه 2 تير 1392 - 11:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری