يكشنبه 28 مهر 1398 - 4:11
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

جوانان بايد به سمت مسجد و تکايا سوق داده شوند

مديرکل تبليغات اسلامي استان البرز گفت: بايد به گونه‌اي برنامه‌ريزي کرد که جوانان و نوجوانان بيشتر به سمت مساجد و تکايا سوق داده شوند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز، حجت الاسلام سيد عباس مسعودي،مدير كل تبليغات اسلامي استان البرز اظهار داشت: بايد به گونه‌اي برنامه‌ريزي کرد که نسل امروز بيشتر با مسجد و تکايا و حسينيه‌ها مأنوس شوند و با حضور در اين اماکن از فرهنگ ديني و اسلامي بهره بيشتري ببرند.

مسعودي، ادامه داد: امروز دشمن براي رسيدن به اهداف شوم خود اعتقادات مذهبي و ديني جوانان و نوجوانان را مورد هدف قرار داده و مي‌خواهد با اين اقدامات جوانان را به بيراهه بکشاند.

وي تأکيد کرد: البته هوشياري و درايت جوانان بارها و بارها ثابت کرده است که آنان هيچ‌گاه از اعتقادات ديني و مذهبي خود دست برنداشته و حاضر نخواهند شد که اعتقادات خود را به بهاي ناچيزي از دست بدهند.

اين مسئول در ادامه سخنان خود با اشاره بر لزوم برنامه‌ريزي‌هاي مدون و اساسي به منظور برگزاري آيين‌هاي مذهبي در اين ماه خاطرنشان کرد: بايد به گونه‌اي برنامه‌ريزي کرد که حضور مردم در اين آيين‌ها سبب کسب معنويت بيشتر شده و مردم و به ويژه جوانان اشتياق بيشتري را براي حضور در اين مراسم از خود نشان دهند.

مسعودي، يادآور شد: سخنراني‌هاي پربار و بيان واقعي قيام امام حسين و واقعه کربلا از مهم‌ترين اقداماتي است که روساي هيئت‌هاي مذهبي و روحانيون بايد به آن توجه ويژه داشته باشند.

شنبه 1 تير 1392 - 18:51
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری