جمعه 29 شهريور 1398 - 12:20
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار روحانيون با فرماندار شهرستان قاين به مناسبت سالروز تأسيس سازمان تبليغات اسلامي

به مناسبت سالروز تأسيس سازمان تبليغات اسلامي، جمعي از روحانيون و کارکنان اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين با فرماندار اين شهرستان ديدار کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين، به مناسبت سالروز تاسيس سازمان تبليغات اسلامي شهرستان قاين جمعي از روحانيون مستقر و طرح هجرت و پرسنل اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين با فرماندار اين شهرستان ديدار کردند.

در اين ديدار ابتدا حجت الاسلام احمد عليپور مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين گزارش از عملکرد اين اداره در زمينه هاي اعزام مبلغ، تشکلهاي ديني و مذهبي، مراکز قرآني، امور بانوان، گفتمانهاي ديني، امور مساجد، محافل انس با قرآن و ... بيان داشت.

حسين شرافتي راد فرماندار شهرستان قاين ضمن تبريک ولادت حضرت علي اکبر(ع) و فرارسيدن نيمه شعبان ،اظهار داشت:شما مبلغان رسالت و مسئوليتي حساس و مهم برعهده داريد همان طوريکه پيامبر خدا(ص) در صدر اسلام در جامعه به انجام رسانيد و امروزه نيز بحث تبليغ و اطلاع رساني در کشور ما از جايگاه و اثربخشي خاصي برخوردار است.

فرماندارشهرستان قاين گفت:مردم شناسي ، عدم پافشاري و شتاب زدگي در رسيدن به نتيجه تبليغ؛از خصوصيات يک مبلغ کار آمد و باتقواست.

شرافتي در ادامه با اشاره به حديثي از پيامبر اعظم (ص) افزود: پيامبر خدا به حضرت علي (ع) فرمود: «اي علي! اگر خداوند به دستان تو انساني را هدايت کند از آنچه خورشيد برآن تابيده و غروب کرده براي تو بهتر است و براي توست ولايت او، اي علي»

وي همچنين به شرايط و ويژگي هاي يک مبلغ و تبليغ خوب و اثربخش پرداخت و گفت: يک مبلغ خوب کسي است که با مردم مدارا نمايد و مردم شناس باشد و در رسيدن به نتيجه تبليغ پافشاري و شتاب نکند زيرا بعضي وقت ها اگر يک امر ارزشمند به درستي تبليغ نشود و خوب ارائه نگردد باعث بي ميلي و دلسردي مخاطب خواهد شد.

فرماندار و رييس ستاد بازسازي عتبات عاليات شهرستان در خاتمه با توجه به نزديک شدن ماه مبارک رمضان خواستار تبليغ و ارشاد مردم به امر کمک به بازسازي حرمين شريفين ائمه معصومين عليها السلام در اعتاب مقدسه گرديد.

گفتني است اين ديدار پنجشنبه 30 خرداد 92 انجام شد.

شنبه 1 تير 1392 - 14:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری