دوشنبه 25 شهريور 1398 - 14:36
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

جشن ميلاد مهدي موعود (عج) در سطح شهرستان درميان برگزار مي شود

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري جشن ميلاد منجي عالم بشريت حضرت مهدي موعود(عج) در سطح شهرستان درميان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمد هادي نودهي با اعلام اين خبر گفت: مراسم با شکوه جشن ميلاد منجي عالم بشريت حضرت مهدي موعود(عج) توسط روحانيون مستقر، طرح هجرت، اعزامي و با حضور و مشارکت مردم در حسينيه و مساجد سطح شهرستان درميان برگزار مي شود.

وي گفت: در مورد ولادت امام عصر (عج) تمامي انبياء به يکديگر وعده داده اند. پيامبر اکرم (ص) فرمودند: مهدي از فرزندان من است وجهه و چهره‌اش آنچنان نوراني است و زمين را پر از عدل و داد مي کند آنگاه که از ظلم و ستم پرشده باشد. امام مي آيد و زمين را پر از عدل و داد مي کند و همه نابرابري ها را از زمين ريشه کن مي کند همان طور که ظلم و جور و تاريکي و جهالت جامعه را فراگرفته باشد.

وي افزود: کسي که دلش را از زنگارهاي معاصي پاک کرد، آن دل پذيراي قدوم امام عصر(عج) خواهد بود. دل تا هنگامي تاريک باشد خورشيد امامت بر آن نخواهد تابيد.

وي افزود: تلاش مي شود كه مراسم نيمه شعبان با شكوه خاص و بهتر از سال هاي گذشته، با داير كردن ايستگاه صلواتي و برگزاري مراسم با حضور اقشار مختلف مردم و استفاده از سخنرانان و مداحان اهل بيت (ع) به رونق اين مراسم بيفزاييم.

شنبه 1 تير 1392 - 14:15
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری