سه‌شنبه 29 مرداد 1398 - 3:5
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم جشن ميلاد حضرت علي اکبر(ع) درروستاي زارگز درميان

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري مراسم جشن ميلاد حضرت علي اکبر(ع) و روز جوان در مسجد صاحب الزماني(عج) روستاي زارگز خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمدهادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با اعلام اين خبر گفت: به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان، مراسم جشن با شکوه حضرت علي اکبر (ع) و روز جوان با جضور مردم متدين روستا در مسجد صاحب الزماني(عج) روستاي زارگز از توابع شهرستان درميان برگزار شد.

حجت الاسلام مظاهري روحاني مستقر روستاي زارگزضمن تبريک اعياد شعبانيه به سيره زندگاني و اخلاق فردي و اجتماعي حضرت علي اكبر (ع) را تشريح كرد.

وي عنوان كرد:حضرت علي اکبر(ع) در ناملايمات زندگي و صحنه‏ هاي سخت و طاقت‏ سوز، تنها به رضا و تسليم الهي فکر مي‏کرد و چنان در برابر بلاهاي الهي آرام و مطمئن‏ بود که گاه حيرت و شگفتي ديگران را برمي ‏انگيخت.

حجت الاسلام مظاهري درادامه اظهار داشت:انسان در جواني، بار تكليف الهي را به تازگي بر دوش گرفته است وگرچه هيچ پدري نمي‌تواند حسين (ع) باشد، و هيچ جواني علي‌اكبر (ع) اما راه حسيني بودن و علي‌اكبر گونه بودن، به روي همه پدران و پسران باز است.

در پايان اين مراسم مداح اهل بيت در مدح حضرت علي اكبر(ع) به مديحه خواني پرداخت.

شنبه 1 تير 1392 - 14:9
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری