سه‌شنبه 29 مرداد 1398 - 3:2
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

در يازدهمين روز از ماه شعبان؛

جشن ميلاد حضرت علي اکبر(ع) در شهرستان بشرويه برگزار شد

همزمان با يازدهم شعبان، به مناسبت سالروز ولادت حضرت علي اکبر(ع) و روز جوان، برنامه هاي مختلفي در سطح شهرستان بشرويه اعم از مساجد، حسينيه‌ها و ساير اماکن مذهبي بشرويه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام رضا بهشتي فر مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه با اعلام اين خبر گفت: با توجه نامگذاري روز ولادت حضرت علي اکبر(ع) به عنوان روز جوان، برنامه هاي متنوعي به اين مناسبت در مساجد و حسينيه هاي بشرويه توسط روحانيون و مداحان برگزار شد.

وي همچنين از برگزاري مراسم جشن محوري در هيئت متحده حضرت علي اکبر(ع) بشرويه خبر داد و افزود: اين مراسم هرسال با حضور جمع کثير علاقمندان خاندان عصمت و طهارت(ع) برگزار مي شود که امسال نيز حجت الاسلام عارفي نژاد از حوزه علميه قم در اين مراسم سخنراني و آقاي حيدري از مداحان تهران در اين مراسم به مولودي خواني و مداحي پرداختند.

حجت الاسلام بهشتي فر در ادامه به برگزاري مراسم ويژه روز جوان در مسجد موسي بن جعفر(ع) بشرويه اشاره نمود و افزود در اين مراسم که جوانان فعال مساجد و مسئولين شهرستان حضور داشتند از جوانان برتر و فعال در عرصه فرهنگي و مذهبي تقدير و هدايايي به آنها اهداء گرديد.

شايان ذکر است نظير اين مراسم در شهر ارسک و ساير توابع بشرويه با حضور روحانيون مستقر و طرح هجرت نيز برگزار گرديد.

اين مراسم چهارشنبه 29 خرداد 92 برگزار شد.

شنبه 1 تير 1392 - 14:9
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری