سه‌شنبه 1 خرداد 1397 - 18:22
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور باشکوه مردم در انتخابات لبيکي دوباره به منويات رهبر معظم انقلاب بود

رئيس تبليغات اسلامي رودان حضور باشکوه مردم در پاي صندوق‌هاي رأي را لبيکي دوباره به امام راحل، شهداي انقلاب و منويات رهبر معظم انقلاب براي پاسداري از انقلاب و حمايت از ولايت عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، حجت‌الاسلام سيد مهدي هاشمي 27 خرداد 92 بيان داشت:خداوند را بسيار شاکريم که مردم با حضور گسترده خود اين حماسه‌اي بزرگ را خلق کردند و بار ديگر دشمنان را در رسيدن به اهداف شوم شان ناکام کردند، و حضور ملت در انتخابات 24 خرداد، لبيکي دوباره به امام راحل، شهداي انقلاب و منويات رهبر معظم انقلاب براي پاسداري از انقلاب و حمايت از ولايت بود.

وي با بيان اينکه بدون شک 24 خرداد نقطه عطفي در تاريخ ايران و برگ زريني بر افتخارات اين نظام مقدس است، اظهارکرد: همه اقشار مردم مانند گذشته با اتحاد و همبستگي به ميدان آمده و علاقه خود به نظام و انقلاب اسلامي را به جهانيان اعلام کردند.

حجت‌الاسلام هاشمي خاطرنشان کرد: در حالي که دشمنان احساس مي کردند ملت ايران به دليل تهديدها و فشارهاي اقتصادي حاضر به شرکت در صحنه و انتخابات نيستند، مردم با خلق حماسه سياسي، روياهاي آنها را پريشان تبديل کردند.

وي افزود: مردم کشورمان توطئه‌هاي دشمن را مي‌شناسند و سختي‌ها را تحمل کرده و هميشه با حضور حداکثري درپاي صندوق‌هاي راي و راهپيمايي‌ها توطئه هاي دشمن را خنثي كرده اند.

حجت‌الاسلام هاشمي در پايان سخنان خود از حضور گسترده مردم ايران در انتخابات تقدير کرد و گفت: مشارکت مردم در اين حماسه سياسي نمايانگر حمايت آنها از نظام و جمهوري اسلامي ايران بود، مردم با حضور در انتخابات بار ديگر خدعه‌هاي دشمنان را خنثي کردند و قدرت و اراده ملت را به جهانيان نشان دادند و به آنها ثابت کردند که در هر شرايطي از ولايت فقيه تبعيت مي‌کنند.

پنجشنبه 30 خرداد 1392 - 23:44
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری