سه‌شنبه 6 خرداد 1399 - 13:12
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

فعاليتهاي تبليغات اسلامي کبودراهنگ در يکم تير تشريح شد

رييس اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ فعاليت هاي تبليغات اسلامي در يکم تير در اين شهرستان را تشريح کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام حسين علي قمري نيا در توضيح اين خبر گفت: در راستاي ترويج و گسترش عقايد و آرمانهاي اسلامي براي مردم به ويژه قشر جوان و بانوان که در جامعه حضور فعال و نقش تاثيرگذاري دارند به همت اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ 60 نفر از مبلغان با هماهنگي و همکاري اداره براي برگزاري گفتمان و سخنراني با محوريت تبيين فعاليت هاي تبليغات اسلامي، در کبودراهنگ و توابع اعزام مي شوند.

وي گفت: هدف از برگزاري اين گفتمان ها اطلاع رساني و آگاه سازي مردم به ويژه نسل جوان و ايجاد فرصت پرسش و پاسخ در ميان مخاطبان براي رفع شبهات خواهد بود که توسط روحانيون و مبلغات اجرا مي شود.

قمري نيا از برگزاري همايش بزرگ خواهران خبر داد و گفت: با تشکيل جلسات هماهنگي توسط تبليغات اسلامي کبودراهنگ با مسئولان و هيئت امناي مساجد و روحانيون مستقر و بومي دستور کار به مسئولان اجرايي در بخش مرکزي و توابع ابلاغ شده است.

اين مقام مسئول برپايي همايش را از برنامه هاي شاخص تبليغات اسلامي کبودراهنگ عنوان کرد و ادامه داد: در مراسم هاي يکم تير مسئولان کبودراهنگ از جمله امام جمعه، فرماندار، بخشدار، روحانيون مستقر و بومي و مسئولان هيئات مذهبي و ادارات فرهنگي شهرستان حضور خواهند يافت.

رييس اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ، مراسم معارفه روحانيون مستقر روستاهاي اکنلو، کوهين و عبدالمومن، افتتاح خانه عالم روستاي قباق تپه، مراسم معرفي مسئول خانه قرآن قباق تپه، برگزاري مسابقه هاي مختلف فرهنگي، برپايي بيش از 60 مراسم سخنراني توسط روحانيان مستقر ،برگزاري مراسم هاي خواهران مبلغ در مساجد و مراسم هاي را از جمله برنامه هاي اداره در 1 تير اعلام کرد.

پنجشنبه 30 خرداد 1392 - 9:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری