جمعه 13 تير 1399 - 18:16
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان رضوي
  • هيچ خبري موجود نيست

امام جمعه گناباد از روحاني مستقر روستاي قنبرآباد بازديد كرد

رابط خبري اداره تبليغات اسلامي شهرستان گناباد از بازديد امام جمعه و رئيس اداره تبليغات اسلامي از روحاني مستقر روستاي قنبرآباد اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي خراسان رضوي، حسين اميري با اعلام اين خبر، گفت: حجت‎الاسلام و المسلمين حسن صادقي‎نسب، امام جمعه گناباد به همراه حجت الاسلام محمدرضا رحماني، رئيس اداره تبليغات اسلامي گناباد و همسرانشان با حضور در منزل روحاني مستقر روستاي قنبرآباد از وي تقدير كردند.

حجت‎الاسلام و المسلمين حسن صادقي‎نسب در اين بازديد كه بعد از اقامه نمزا مغرب و عشا برگزار شد، گفت: جذب نوجوانان و جوانان نيازمند برنامه ريزي و اجراي منظم و حضور بموقع در مسجد مي باشد.

وي با تقدير از اين روحاني و اعضاي خانواده وي، گفت: حضور روحاني در روستا و در بين اهالي علاوه بر انعكاس فعاليتهاي روحاني زمينه نزديكي روحاني به آحاد جامعه را فراهم كرده و در جهت رفع مشكلات فرهنگي و عقيدتي آنان موثر است.

در اين بازديد حجت‎الاسلام سيداسماعيل موسوي،روحاني مستقر روستاي قنبرآباد با تقدير از حضور امام جمعه و رئيس اداره تبليغات اسلامي گناباد در منزلش، گزارشي از برنامه هاي فرهنگي و مذهبي و فعاليتهاي اجتماعي درسطح روستا را ارائه كرد.

سه‌شنبه 28 خرداد 1392 - 8:28
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری