چهارشنبه 7 خرداد 1399 - 2:50
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

ويژه برنامه هاي فرهنگي يکم تير در نهاوند تشريح شد

ويژه برنامه هاي فرهنگي يکم تير روز تبليغ و اطلاع رساني دراداره تبليغات اسلامي شهرستان نهاوند تشريح شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام گروسي سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان نهاوند در نشست با کارکنان اين اداره ويژه برنامه هاي فرهنگي در راستاي گراميداشت يکم تير سالروز تأسيس سازمان تبليغات اسلامي را تشريح کرد.

وي در اين نشست از سازمان تبليغات اسلامي به عنوان مجموعه اي منسجم و هدفدار نام برد که اعتلاي فرهنگ ديني و ترويج شعائر اسلامي و مقابله با هجمه هاي فرهنگي را از جمله محورهاي فعاليت اين سازمان بيان کرد و گفت: امروزه اين مجموعه بصورت قوي و قدرتمند محور برگزاري مراسم هاي فرهنگي و مذهبي در مناطق مختلف شهري و روستايي است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوند گفت: برنامه هاي متنوعي براي گراميداشت يکم تير در شهرستان نهاوند تدارک ديده شده است که ديدار با امام جمعه، ديدار با فرماندار، ديدار با خانواده شهداي روحاني، غبارروبي قبور مطهر شهداي روحاني، برپايي ايستگاه صلواتي در مرکز شهر نهاوند و برگزاري مراسم گردهمايي خانواده مجموعه اداره تبليغات اسلامي نهاوند از جمله برنامه هاي پيش بيني شده است.

گفتني است، در اين نشست علاوه بر کارکنان اداره تبليغات اسلامي چند نفر از روحانيون مستقر و ائمه جماعات مساجد نيز حضور داشتند.

دوشنبه 27 خرداد 1392 - 12:14
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری