چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 11:20
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

انتشار نشريه ديواري "تجلي"در تشکل فرهنگي مذهبي فرزندان روح الله زنجان

با حمايت حوزه هنري اداره کل تبليغات اسلامي استان زنجان نشريه ديواري "تجلي" توسط تشکل فرهنگي مذهبي فرزندان روح الله منتشر مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان ، انتشار نشريه "تجلي " از سال 1390 آغاز شده و تا 53 شماره از آن توسط تشکل فرهنگي مذهبي فرزندان روح الله و با همکاري حوزه هنري استان زنجان چاپ و توزيع شده است.

وحيد اکبري، سرپرست روابط عمومي حوزه هنري استان زنجان 26 خرداد ماه گفت: با اشاره به اينکه اين نشريه در قالب متفاوتي نسبت به ساير نشريات منتشر مي شود، افزود: عکس، متن کوتاه و عکس و همچنين بروشور به صورت پوستر، سه قالب مختلف اين نشريه است.

وي با بيان اينکه نشريه "تجلي" با هدف ترويج مباني اهل بيت (ع) و آرمان هاي انقلاب اسلامي منتشر مي شود، ادامه داد: همه شماره هاي اين نشريه به صورت گرافيکي طراحي شده اند.

سرپرست روابط عمومي حوزه هنري استان زنجان يادآور شد: اين نشريه در ابعاد 120*80 سانتي متر در هر 10 روز يکبار چاپ و توزيع مي شود.

اکبري عنوان کرد: مساجد، دانشگاه ها، مراکز فرهنگي و آموزشي از جمله مکان هايي هستند که نشريه تجلي در آنها توزيع مي شود.

وي ابراز كرد: مطالبي مربوط به اهل بيت (ع) و موضوعات اسلامي، قرآن، انقلاب اسلامي و شهدا از مهم ترين مباحث اين نشريه است که در هر نوبت چاپ مطالب متنوعي در دسترس هنرمندان و علاقمندان قرار مي‌گيرد.

سرپرست روابط عمومي حوزه هنري استان زنجان در پايان با اشاره به نحوه دسترسي به اين نشريه اظهاركرد: علاقمندان به نشريه تجلي مي‌توانند با استفاده از سايت فرزندان روح الله به آدرس اينترنتي roohallah.ir و يا از طريق برد ويژه نشريه تجلي در حوزه هنري استان زنجان به مطالب و موضوعات اين نشريه دسترسي پيدا كنند.

دوشنبه 27 خرداد 1392 - 9:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری