يكشنبه 28 مهر 1398 - 4:21
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

رييس تبليغات اسلامي خنج:

جانبازان وايثارگران افتخارملت ايران هستند

رييس تبليغات اسلامي خنج در ديدار با يکي از جانبازان شهرستان گفت: جانبازان وايثارگران افتخارملت ايران هستند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي فارس، هم زمان با چهارم ماه شعبان ميلاد جانباز قهرمان کربلا حجت الاسلام قاسم اسلامي نسب رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان خنج در معيت فرماندهي سپاه ناحيه و جمعي از مسئولين ادارات، نهادها و سازمانها با حضور در فرمانداري با حاج صادق کريمي فرماندار جانباز و آزاده شهرستان ديدار کردند.

در اين ديدار ضمن تبريک اعياد شعبانيه حجت الاسلام اسلامي نسب با اشاره به برخي از فضائل قمربني هاشم ابوالفضل العباس(ع) گفت: يکي از افتخارات ارزشمند جانبازان و ايثارگران امت اسلامي الگو قرار دادن ايثارگران و قهرمانان فداکاران در عرصه کربلا مي باشد.

وي با اشاره به برخي از خاطرات دوران دفاع مقدس اظهار داشت: کساني که يک روز در جبهه هاي جنگ حضور داشتند و صحنه هاي نبرد حق و باطل را مشاهده کرده اند هرگز اخلاص، فداکاري، رادمردي، صبر، مقاومت و پايداري رزمندگان اسلام را فراموش نمي کنند.

حجت الاسلام اسلامي نسب يادآور شد: جانبازان، ايثارگران و شهداء از جمله افتخاراتي است که در يک مقطع خاص تاريخي خداوند به ملت ايران هديه کرد اما نام شهداء و ياد و خاطره ايثارگران در حافظه تاريخ باقي مي ماند و بازماندگان شهداء، جانبازان و ايثارگران جزء افتخارات فراموش نشدني ملت ايران اسلامي هستند.

دوشنبه 27 خرداد 1392 - 9:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری