شنبه 25 مرداد 1399 - 9:59
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مديركل تبليغات اسلامي گلستان:

اگر امام سجاد(ع) نبود افكار قيام عاشورا به نسل آينده منتقل نمي شد

حجت الاسلام نورالله ولي نژاد گفت: اگر امام سجاد(ع) نبود افكار قيام عاشورا و آثار فرهنگي اعتقادي آن به نسل آينده منتقل نمي شد، زيرا دشمنان اسلام را با توطئه سعي در تحريف افكار و اهداف قيام داشتند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي گلستان، نورالله ولي نژاد در گفتگوي اختصاصي با روابط عمومي اين اداره کل ضمن تبريك ميلاد امام سجاد(ع) افزود: اگر در تاريخ اهداف ،افكار و اعتقاد امام حسين باقي مانده است از همت و تلاش حضرت زينب(س) و امام سجاد(ع) است زيرا اين دو بزرگوار نگذاشتند تا اين افكار با اجساد مطهر به خاك سپرده شود .

وي ادامه داد: امام سجاد و حضرت زينب با گرفتن پرچم كربلا و گذر از هر محله ، شهر و دادن آگاهي به مردم نهضت عاشورا را زنده نگه داشتند تا در تاريخ اين نهضت به ثبت رسيد و چراغ روشن جامعه بشريت شد، بطوري كه در جهان هيچ قيامي نمي تواند برابري با عاشورا و اثربخشي آن را داشته باشد .

وي تاكيد كرد:تا امروز اين افكار و اهداف پشتيبان انقلاب ما و ساير انقلاب هاي اسلامي بوده و ماندگاري نظام ازقوام افكار و اهداف نهضت عاشورا است.

مديركل تبليغات اسلامي گلستان تصريح كرد: مردم آگاه ما تاكنون حمايت و پشتيباني از نظام را به تاسي از نهضت عاشورا به نمايش گذاشته اند و در 24 خردادماه هم حمايت مردم از نظام در جلوي دشمنان به نمايش در مي آيد.

وي گفت: شركت در انتخابات نشان از قدرت، تيزبيني و هوشياري مردم براي پاسداري از انقلاب اسلامي است.

گفتني است اين گفتگو در 22خرداد92انجام شد.

جمعه 24 خرداد 1392 - 21:31
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری