دوشنبه 3 ارديبهشت 1397 - 0:57
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم تجليل از دست اندرکاران و خيرين اعتکاف در شهرستان گرگان

مراسم تجليل از دست اندرکاران و خيرين اعتکاف شهرستان گرگان دراداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان ، حجت الاسلام نورالله ولي نژاد با بيان اينکه مراسم اعتکاف امسال در کل استان خيلي روان و با کمترين مشکلات مواجه شد گفت:خوشبختانه توانستيم امسال مراسم اعتکاف خوبي را برگزار کنيم هر چند که به دليل مواجه شدن اين مراسم معنوي با ايام امتحانان حضور جوانان به ويژه دانجويان کمتر بود اما بازم با شور خاصي برگزار شد.

حجت الاسلام نورالله ولي نژاد افزود: امسال در گرگان کل مسئوليت هاي اعتکاف به مساجد واگذار شده بود که خوشبختانه در تمامي مساجد اين کار به بهترين نحو انجام شد.

وي بيان داشت: به دنبال راه اندازي انجمن خيرين اعتکاف هستيم تا به اين وسيله بخشي از هزينه هاي غير مستقيم اعتکاف کنندگان پرداخت شود.

مدير کل سازمان تبليغات اسلامي استان ابراز داشت: اعتکاف يک امري فردي است منتها در جمع انجام مي شود و البته بنا داريم کسي که متعکف مي شود خودش هزينه اش را بپردازد چرا که وقتي اين کار را انجام مي دهد اثرات بهتري براي فرد دارد .

وي با اشاره به بحث انتخابات گفت: مردم بايد در اين انتخابات بتوانند پرشور حاضر شوند و تلاش کنند تا بتوانند 24 خرداد را به يک حماسه سياسي تبديل کرده و هر کدام به اندازه توان ، بتوانند در پررنگ کردن اين حماسه نقش داشته باشند.

حجت الاسلام نورالله ولي نژاد افزود: امسال به دليل اينکه دشمن براي اين انتخابات شيطنت هاي بسياري نشان داد ،مقام معظم رهبري شرکت دراين انتخابات را يک نوع حماسه ناميد البته هر چند که مردم ما در طول اين چند ساله و در انتخابات هاي مختلف هميشه حضوري پررنگ داشته اند.

وي با اشاره به اينکه به انتخاب اصلح بايد دقت شود بيان داشت: بايد سعي شود تا در اين بين اصلح تر از همه انتخاب گردد و مردم بهترين انتخاب را داشته باشند تا کشور را بتواند از اين اوضاع خارج کند.

اين مسئول با بيان اينکه امسال در کل استان 100 مسجد در خدمت متعکفين بود ابراز داشت: مردم مومن استان با حضور در اين مراسم در کل استان يک فضاي معنوي را ايجاد کرده بودند .

جمعه 24 خرداد 1392 - 20:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری