پنجشنبه 31 خرداد 1397 - 3:9
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

خادمان اعتکاف نهاوند تجليل شدند

در مراسمي با حضور مديرکل تبليغات اسلامي همدان، فرماندار نهاوند و جمعي از مسولان از 30 نفر از فعالان و خادمان مراسم اعتکاف در اين شهرستان تجليل شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، در مراسمي که در تالار اجتماعات اداره تبليغات اسلامي نهاوند برگزار شد، از 30 نفر از خادمان و فعالان فرهنگي ستاد اعتکاف شهرستان نهاوند با اهداء لوح و جايزه نقدي تجليل و قدرداني شد.

در اين مراسم که حجت الاسلام احد آزاديخواه مديرکل تبليغات اسلامي همدان و مجتبي مولوي فرماندار نهاوند در سخنان جداگانه اي با قدرداني از فعاليت هاي مجموعه اداره تبليغات اسلامي نهاوند، پيرامون ارزش نقش و اهميت فعاليت هاي فرهنگي در هدايت جامعه به سوي ارزش هاي اسلامي مطالبي بيان کردند.

گفتني است، در اين مراسم حجت الاسلام حسين گروسي سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوند با بيان گزارشي از فرايند برگزاري مراسم اعتکاف در سال 92 خاطرنشان کرد: در سال جاري 864 نفر معتکف در 16 مسجد شهري و روستايي معتکف شده و در طول سه شبانه روز اين اداره به عنوان دبيرخانه ستا علاوه بر تهيه و تدارکات پذيرايي از معتکفان فعاليت هاي فرهنگي متنوع و جذاب را براي شرکت کنندگان برگزار کرده است.

چهارشنبه 22 خرداد 1392 - 11:4
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری