چهارشنبه 20 آذر 1398 - 21:43
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري دومين مراسم سالگرد ارتحال امام در خنج

با سخنراني رييس اداره تبليغات اسلامي دومين مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) در مسجد اهل بيت خنج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي فارس، دومين مراسم گراميداشت سالگرد عروج ملكوتي حضرت امام خميني(ره) در شهرستان خنج با سخنراني حجت الاسلام قاسم اسلامي نسب رييس اداره تبليغات اسلامي در مسجداهل بيت(ع) برگزار شد.

حجت الاسلام اسلامي نسب طي سخناني با اشاره به برخي از ويژگيهاي امام راحل گفت: حضرت امام خميني(ره) پـس از انبياء بزرگ الهي و معـصومان (ع)، از كم نظيرترين و ممتازترين شخصيت هاي تاريخ بشريت است كه باژرف نگري و انديشه هاي بلند الهي و همت و تلاش هاي صادقانه خود و ياران فداکارش مسير تاريخ را دگرگون و عوض كردند و سرآغاز و هسته تحولات عظيمي در ايران و جهان شدند.

وي تاکيد کرد: در عصر نوراني امام دين احياء شد، ارزشهاجاي ضد ارزشهارا گرفت و جهاد و شهادت در راه خدا جايگزين ترس و هراس از قدرت ها شد.

رييس تبليغات اسلامي خنج با اشاره به ساده زيستي امام افزود: يکي ديگر از ويژگي هاي مهم حضرت امام(ره) ساده زيستي ايشان بود؛ و يكي از بهترين راه كارهاي مبارزه با استكبار جهاني و ابرقدرت ها را «ساده زيستن» مي دانستند و امروز خلف صالح او مقام معظم رهبري نيز بر همين باور هستند که مي توان با ساده زيستي زندگي کرد، با اقتصاد مقاومتي زندگي کرد و عزت خود راحفظ کنيم.

جمعه 17 خرداد 1392 - 20:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری