يكشنبه 28 مهر 1398 - 3:55
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

رييس اداره تبليغات اسلامي جهرم:

رفتارهاي ديني بدون پشتوانه باورهاي ديني خطر آفرين است

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان جهرم در جمع نماز گزاران مسجد صاحب الزمان (عج) گفت: رفتارهاي ديني بدون پشتوانه باورهاي ديني خطر آفرين است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي فارس، حجت الاسلام محمد رضا حسيني رييس اداره تبليغات اسلامي جهرم گفت: براي حرکت در زير پرچم ولايت دين بايد علاوه بر رفتار ديني باورهاي ديني محکمي هم به آن اضافه كرد.

وي تصريح كرد: در جامعه ديني درطول شاهد بوده و هستيم کساني را که در انجام رفتارهاي ديني بسيار قوي بوده اند اما در لحظات حساس و اوج فتنه ها کم آورده اند و ميدان را خالي كرده اند.

حجت الاسلام محمد رضا حسيني خاطر نشان کرد: از آثار رفتار هاي ديني همراه با باورهاي ديني را مي توان بصيرت آفريني ، موقعيت شناسي و ولي شناسي را نام برد.

وي بيان نمود : امروزه اگر مشکلات و معضلات اجتماعي حاد گريبانگير جامعه شده و خانواده ها را در گير نموده است علتش بي ديني مردم نيست و اين در حالي است که آنان رفتارهاي ديني را به شکل خوبي انجام مي دهند بلکه مشکل بخاطر ضعيف شدن نور باورهاي ديني است و امروزه وظيفه متوليان فرهنگي بايد به جاي توجه به رفتارها ي ديني بر تقويت باور هاي ديني متمرکز گردد .

پنجشنبه 16 خرداد 1392 - 11:4
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری