جمعه 4 خرداد 1397 - 8:1
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

تجليل از دست اندرکاران و اعضاء ستاد برگزاري مراسم اعتکاف در بندرانزلي

طي جلسه اي رئيس اداره تبليغات اسلامي بندر انزلي از دست اندرکاران مراسم اعتکاف در شهرستان بندر انزلي تقدير و تشکر کرد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان، حجت الاسلام کريم عاشوري 11 خرداد 92 اظهار داشت : همه ما در سال هاي گذشته شاهد برکات بسياري بوده ايم که معتکفين از حضور در مسجد و عبادت پروردگار به دست آورده اند و علت استقبال گسترده مردم از اين مراسم نيز ناشي از تاثيرات عميق و ماندگار اعتکاف در معتکفين است.

وي تصريح کرد : در اين دوره با برنامه ريزي هاي گوناگون سعي کرده ايم به سوي کيفي تر شدن اعتکاف گام برداريم که با عنايت خداوند و با همکاري دست اندرکاران موفق هم بوديم .

رئيس اداره تبليغات اسلامي بندر انزلي ابراز داشت : ارائه خدمات مناسب به معتکفين و ايجاد فضاي فرهنگي و معنوي مناسب در مساجد، نقش مهمي در بهره مندي افراد از مراسم روح‎بخش اعتکاف دارد و لذا تلاش ستاد اعتکاف در ايجاد مقدمات لازم مي تواند منشأ برکات بسياري براي جامعه اسلامي باشد و قلب هاي مومنان را به خدا نزديک تر کند.

وي يادآور شد: بايد براي جوانان برنامه ريزي كرد ، آنها را به سوي معنويات سوق داد و محيطي را فراهم آورد که بتوان حداکثر استفاده را از آن برد، جوانان امانت هاي الهي و آينده سازان کشور هستند.

گفتني است ، در اين جلسه مقرر شد خادمين مراسم پرفيض معتکف به سفر 10 روزه مشهد مقدس اعزام و از آنان تقدير و تشکر شود، همچنين در مراسمي از کوچکترين معتکف که 9 سال سن دارد نيز با جايزه و لوح تقدير و تشکر به عمل آيد.

يكشنبه 12 خرداد 1392 - 13:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری