جمعه 4 خرداد 1397 - 17:10
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

گردهمايي تجليل از متوليان امور اعتكاف و برنامه هاي ماه رجب در ممسني برگزار شد

به منظور تجليل از دست ا ندركاران برنامه هاي ماه رجب همايشي با حضور فعالان عرصه برنامه هاي فرهنگي ماه رجب به ويژه مراسم معنوي اعتكاف درسالن اجتماعات اداره تبليغات اسلامي ممسني برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي فارس، در اين همايش حجت الاسلام سيد مهدي حسيني رييس اداره تبليغات اسلامي ممسني با اشاره به مناسبت هاي مهم ماه رجب گفت: در اين ماه ايام بسيار مهمي است كه مهمترين آن ولادت امام علي (ع) و ايام اعتكاف مي باشد.

وي تصريح كرد: روزهاي اعتكاف بسيار مهم و سرنوشت ساز در زندگي انسانها است چرا كه به فرموده پيامبر اسلام هر كسي سه روز اين ايام را معتكف در مسجد از روي اخلاص شود تمام گناهانش بخشيده مي شود.

حجت الاسلام حسيني خطاب به شركت كنندگان در گردهمايي اظهار داشت: بنابراين اين ايام مهم متوليان دلسوزي مي خواهد كه شما خواهران و برادران بزرگوار با همه محدوديت هاي مادي و مشكلات مساجد توانستيد به بهترين شكل بندگان خدا را در اين امر معنوي و الهي ياري كنيد.

رييس اداره تبليغات اسلامي ممسني در ادامه از روحانيون و ائمه جماعات مساجد كه فعاليت چشمگيري در ارتباط با پاسخ به مطالبات ديني و علمي و معنوي مراسم اعتكاف داشتند تشكر كرد.

در پايان مراسم به 60 نفر از متوليان امور اعتكاف هدايايي از سوي اداره تبليغات اسلامي شهرستان ممسني اهداء شد.

يكشنبه 12 خرداد 1392 - 13:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری