دوشنبه 3 ارديبهشت 1397 - 16:5
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

اعزام 192 مبلغ ديني در ايام اعتکاف به مساجد شهري و روستايي گيلان

کارشناس امور مبلغين اداره کل تبليغات اسلامي گيلان، اعزام مبلغين در ايام اعتکاف را 192 نفر در 576 روز تبليغي در سطح استان اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان، حجت الاسلام مهدي راثي 11 خرداد 92 استفاده از اين فرصت‌ها را زمينه‌ساز نهادينه شدن باورهاي ديني در مقابله با تهاجم فرهنگي که هويت ديني نسل چهارم ما را هدف قرار داده است دانست و گفت: ما بايد با بررسي از برآيند چگونگي استفاده از اين فرصت‌ها زمينه را براي توسعه برنامه ريزي‌هاي فرهنگي فراهم سازيم.

کارشناس امور مبلغين اداره کل تبليغات اسلامي گيلان همچنين اظهار اميدواري کرد که با ايجاد سامانه اعتکاف بتوان گامي بلندي در پياده کردن منويات مقام معظم رهبري در ارائه سبک زندگي اسلامي در نسل آتي برداشت.

وي يادآور شد : مي توان با تغذيه فکري و عقيدتي با ارتباط معتکفين در طول سال آمادگي آن‌ها را براي استفاده از فرصت آتي حفظ کرد ، زيرا معارف الهي بسيار وسيع و گسترده است و هر چه روح انسان پاک‌تر باشد دريافت او از حقايق هستي واقعي تر خواهد بود و نسل جوان ما با رسيدن به حق، مطيع و تسليم خواهند بود و دشمنان هويت ديني آنان، نخواهند توانست با ايجاد جاذبه هاي کاذب آنها را از صراط مستقيم باز دارند .

يكشنبه 12 خرداد 1392 - 11:47
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری