سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 5:45
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

نخستين مطلب در انتخابات ، تحقق منويات رهبر معظم انقلاب در خلق حماسه سياسي است

مدير كل تبليغات اسلامي كرمان با اشاره به زواياي مختلف انتخابات و اهميت آن ابراز داشت: نخستين مطلب در انتخابات، تحقق منويات رهبر معظم انقلاب در حماسه سياسي است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كرمان ، حجت الاسلام مهدي عربپور ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: تلاش براي تحقق فرمايشات رهبر معظم انقلاب اسلامي در زمينه حماسه سياسي و اقتصادي و ادامه خدمت رساني مستمر به مردم در بخش‌هاي مختلف از مهمترين اولويت‌هايي است كه بايد مدنظر قرار داد.

حجت‌الاسلام عربپور با اشاره به زواياي مختلف انتخابات و اهميت آن ابراز داشت: نخستين مطلب در انتخابات، تحقق فرمايش رهبر معظم انقلاب در حماسه سياسي است و نامگذاري سال‌ها توسط رهبر معظم انقلاب بر اساس سنجش جوانب و ضرورت‌ها است، ما در شرايطي هستيم که برنامه‌هاي سياسي بايد با شکوه خود موجب اقتدار نظام شود.

عرب‌پور تصريح کرد: تمام کشورها انتخابات را برگزار مي‌کنند، اما  انتخابات ايران از اهميت ويژه‌اي برخوردار شده و در سطح بين‌المللي به آن پرداخته مي‌شود.

مدير كل تبليغات اسلامي كرمان خاطر نشان کرد: 24 خرداد 92 بايد نشان دهيم که ملت ايران پاي ارزش‌هاي ديني و انقلابي ايستاده و دشمن با تهديدها و تحريم‌ها کاري از پيش نمي‌برد.

وي درپايان سخنان خود تصريح كرد: اگرچه کانديداها توسط شوراي نگهبان مورد تأييد قرار گرفته‌اند، اما اين تشخيص ملت است که کدام يک مي‌توانند به اصول انقلاب، امام راحل و ولايت پايبند باشند.

يكشنبه 12 خرداد 1392 - 11:39
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری