سه‌شنبه 6 خرداد 1399 - 13:58
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

6 موسسه و 24 خانه قرآن در کبودراهنگ فعاليت مي کنند

رييس تبليغات اسلامي کبودراهنگ: 6 موسسه و 24 خانه قرآن در کبودراهنگ فعاليت مي کنند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان،حجت الاسلام حسين علي قمري نيا 11 خرداد جاري در گفتگويي درباره مراکز قرآني، از فعاليت 6 موسسه و 24 خانه قرآن در کبودراهنگ خبر داد.

وي برنامه ريزي مناسب و گسترش ترويج ديني در بين فعالان قرآني را در سطح جامعه ضروري عنوان کرد و افزود: خانه هاي قرآني در آموزش هاي معنوي و ترويج فرهنگ اسلامي و قرآني مفيد و موثر است.

حجت الاسلام قمري نيا افزود: كلاس‌هاي اين مراكز قرآني به طور ثابت و موقت در طول سال و هفته‌اي در رشته‌هايي همچون روخواني و روانخواني، حفظ، صحيح خواني و آداب نماز، آموزش تجويد مقدماتي و پيشرفته برگزار مي‌شود.

اين مقام مسئول برگزاري اين کلاس‌ها را گام ارزنده‌اي براي ترويج فرهنگ قرآن کريم بين روستاييان دانست و تصريح کرد: سعي مي‌شود با افزايش تعداد خانه‌هاي قرآني زمينه انس گرفتن بيش از پيش روستاييان با قرآن کريم فراهم شود.

رييس تبليغات اسلامي کبودراهنگ خاطرنشان کرد: ارتقاي سطح دانش قرآني روستاييان در راستاي ريشه کني بي سوادي قرآني، نشر و ترويج فرهنگ اين کتاب آسماني در روستاها با استفاده از ظرفيت هاي قانوني و اجرايي از مهم ترين دلايل تأسيس خانه هاي قرآني در روستاهاست.

شنبه 11 خرداد 1392 - 13:59
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری