يكشنبه 28 مهر 1398 - 15:50
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

ديداررييس اداره تبليغات اسلامي خنج با روحاني مستقركهنويه

رييس اداره تبليغات اسلامي خنج با روحاني مستقر كهنويه ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي فارس، حجت الاسلام احسان اميرزاده روحاني مستقر روستاي كهنويه با حضور در اداره تبليغات اسلامي شهرستان خنج با حجت الاسلام قاسم اسلامي نسب رييس اداره تبليغات اسلامي ديدار و گزارشي از برنامه هاي اعتكاف در روستاي كهنويه ارائه داد.

وي شركت خوب برادران و خواهران شيعه در مراسم اعتكاف را نشانه رشد و بالندگي مردم دانست و اظهارداشت: عليرغم همه محدويت ها با همكاري اداره تبليغات اسلامي شهرستان خنج مراسم ها و مناسبتها به نحو شايسته هم در اعتكاف و هم در غير مراسم معنوي اعتكاف برگزار شده است، برگزاري دعا، مسابقات قرآني، مسابقات حجاب و عفاف، 6جلسه سخنراني معرفتي و بصيرتي، چهار جلسه آموزشي احكام و معارف اسلامي از جمله برنامه هاي اجرا شده مي باشد.

در ادامه حجت الاسلام اسلامي نسب ضمن تشكر از فعاليتهاي حجت الاسلام اميرزاده روحاني مستقر در كهنويه گفت: منطقه اي كه هم شيعه و اهل سنت حضور دارند سختي و محدويت هاي خاص خود را دارد ولي بحمدالله شما موفق بوده ايد و اميدواريم اين توفيقات هم چنان تداوم يابد.

در ادامه اين ديدار راه كارهاي هر چه بهتر برگزار كردن كلاسهاي طرح اوقات فراغت مورد بحث و برسي قرار گرفت و تصميمات لازم اتخاذ شد و در پايان مبلغ يك ميليون و پانصد هزار ريال حمايت مالي به مراسم معنوي اعتكاف در روستاي كهنويه اهداء شد.

شنبه 11 خرداد 1392 - 10:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری