سه‌شنبه 6 خرداد 1399 - 14:10
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه کانون مداحان شهرستان فامنين

جلسه کانون مداحان شهرستان فامنين با حضور سرپرست اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان و اعضاء کانون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان،جلسه کانون مداحان شهرستان فامنين با حضور حجت الاسلام روح الله نجفي سرپرست اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان و اعضاء کانون در 28 ارديبهشت ماه سال جاري برگزار شد.

هدف از برگزاري اين جلسه هماهنگي و برنامه ريزي در مورد برگزاري جشن بزرگ ولايت در سالروز ولادت اميرالمومنين حضرت علي(ع) و گردهمايي مداحان و مسئولين هيئات مذهبي شهرستان بود.

حجت الاسلام نجفي در اين جلسه طي سخناني به همکاري و همياري تشکلهاي ديني و مذهبي در شهرستان اشاره کرد و افزود:کانون مداحان و شوراي هيئات مذهبي وظيفه هماهنگي و تعامل با ساير گروههاي ديني و نيز ادارات و ارگانهاي دولتي را برعهده گيرند تا بتوان در ساماندهي امور فرهنگي و مناسبتي گام برداريم.

مسئولين شوراي هيئات مذهبي و کانون مداحان نيز با ارائه گزارشي از روند فعاليتهاي خود،هماهنگي و همکاري در برگزاري جشن ولايت را در دستور کار خود قرار دادند و نيز گردهمايي مداحان و مسئولين هيئات مذهبي(طلايه داران حماسه سياسي) در تاريخ 92.3.2 در سالن کتابخانه شهيد مطهري با سخنراني حجت الاسلام والمسلمين محسن ثابتي امام جمعه شهرستان برگزار مي شود.

برنامه هاي متنوعي ديگري نيز همچون: پخش کليپ مداحان و مسئولين هيئات مذهبي،تجليل از ذاکرين پير غلام و نيز تقدير ار خانواده مداح شهيد ابراهيم فريدوني و جانباز علي دولتي برگزار مي شود.

دوشنبه 6 خرداد 1392 - 11:30
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری