سه‌شنبه 6 خرداد 1399 - 14:50
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

خرمشهر گوياي پايداري، ايثار و جاودانگي انقلاب است

رييس تبليغات اسلامي کبودراهنگ گفت: خرمشهر گوياي پايداري، ايثار و جاودانگي انقلاب است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام حسين علي قمري نيا در آستانه سالروز آزادسازي خرمشهر گفت: سوم خرداد ماه 1361 همواره در تاريخ كشور ايران اسلامى يادآور ايثارگرى ‏ها، رشادت‏ها و حماسه‏ هاى پرشور فراموش نشدنى است.

وي اظهار کرد: مقاومت مردم خرمشهر، حماسه اي از ياد نرفتني است؛ زيرا که مردم اين شهر در حالي به مبارزه با دشمن پرداختند که از پيش براي اين تهاجم و تجاوز آمادگي نداشتند، آنها با سلاح عزم و ايمان به مکتب و عشق و علاقه به ميهن اسلامي خود، با دست خالي چنان مقاومت کردند که در تاريخ، بي نظير ماند.

حجت الاسلام قمري نيا با بيان اينکه مقاومت بي سابقه اي که در خرمشهر انجام شد، هرگز با ديگر مقاومت ها قابل مقايسه نيست افزود: خرمشهر براي ملت ما تنها يک شهر نيست، بلکه تاريخ گوياي پايداري، ايثار و جاودانگي انقلاب است، از اين رو، سوم خرداد و فتح اين شهر، آيينه گويايي از تاريخ و جغرافياي دفاع مقدس و جهاد آگاهانه و شجاعت مظلومانه اين امت است.

وي با اشاره به قدرت ايمان در پيروزي خرمشهر بيان کرد: آزادسازي خرمشهر در عمليات شگفت انگيز بيت المقدس، از قدرتي حکايت مي کرد که همت و ايمان رزمندگان اسلام آن را پديد آورد.

قمري نيا، عزت، اقتدار و سربلندي نظام اسلامي را به برکت خون شهدا دانست و اظهار کرد: فتح خرمشهر موجب سرشکستگي دشمنان ايران و اسلام در دوران فتح خرمشهر و امروز شد و ملت ايران به برکت خون شهدا مورد تکريم و احترام دنيا و انسان‌هاي آزاده جهان است.

يكشنبه 5 خرداد 1392 - 8:15
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری