سه‌شنبه 21 مرداد 1399 - 18:20
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

مؤسسات قرآني به بهترين شکل آموزه‌هاي قيام عاشورا را به جامعه انتقال دهند

مدير کل تبليغات اسلامي استان البرز،گفت: مؤسسات قرآني بهترين مكان هستند تا از طريق مخاطبان خود جايگاه اهل‌بيت(ع) را به نحو احسن به جامعه شناسانده و آموزه‌هاي قيام عاشورا را به جامعه انتقال دهند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز،حجت‌الاسلام سيد عباس مسعودي، مديركل تبليغات اسلامي استان البرز امروز، 31 ارديبهشت در ديدار با ملازاده، مسئول دارالقرآن اداره كل تبليغات اسلامي البرز در رابطه با نقش مؤسسات قرآني در تبليغ و ترويج و پيام‌رساني ارزش‌هاي قيام عاشورا جهت آگاه‌سازي مردم به خصوص نسل جوان، گفت: مؤسسات قرآني بايد در كنار آموزش قرآن به آموزش سيره اهل ‌بيت(ع) بپردازند.

وي افزود: مؤسساتي كه در حوزه قرآن فعاليت مي‌كنند، نمي‌توانند خارج از موضوع قرآن و اهل ‌بيت(ع) كار كنند، زيرا اگر بخواهند به موضوع قرآن بپردازند بايد در كنار آن به موضوع اهل‌بيت(ع) نيز بپردازند، زيرا اهل ‌بيت(ع) هستند كه مي‌توانند زمينه و جايگاه اصلي معارف قرآن و شناخت بهتر مردم از قرآن را در جامعه فراهم كنند.

حجت‌الاسلام مسعودي، درپايان خاطرنشان كرد: تمسك به اهل بين و قرآن مي‌تواند راهي جهت گسترش قرآن در جامعه باشد كه اگر در جامعه قرآن خوانده مي‌شود و تفسير آن آموزش داده ‌شود، همگي مقدمه‌اي براي عمل به دستورات قرآن و ائمه اطهار(ع) است.

جمعه 3 خرداد 1392 - 13:14
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری