پنجشنبه 19 تير 1399 - 2:44
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

در اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان انجام شد:

برگزاري جلسه كميته مراسم ارتحال امام خميني (ره) تاكستان

به منظورهماهنگي و برنامه ريزي برگزاري مراسم سالگرد ارتحال امام خميني(ره)،جلسه كميته مراسم ارتحال حضرت امام(ره) شهرستان تاکستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،به منظور هماهنگي و برنامه ريزي برگزاري مراسم ارتحال امام خميني(ره)،جلسه كميته مراسم ارتحال امام خميني(ره) شهرستان تاکستان برگزار شد.

در اين جلسه كه دوشنبه 30 ارديبهشت ماه 92 در اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان برگزار شد،حجت الاسلام مرتضي كريمي رئيس اداره تبليغات اسلامي گفت:ابعاد شخصيتي حضرت امام خميني(ره) بسيار منحصر به فرد بود و جهان اسلام را تحت شعاع خود قرار داد و اين مسئله بر كسي پوشيده نبوده و نيست.

وي افزود:بسياري از انديشمندان و متفكران بر اين مسئله اتفاق نظر دارند كه بعد از پيامبر اكرم(ص) هيچ فردي تاكنون نتوانسته است اين چنين تحول عظيمي را در جهان به وجود آورده باشد.

وي در بخش پاياني سخنان خود اظهار داشت:ما هر چه داريم از برکت وجود امام راحل(ره) و نظام مقدس است و وظيفه مسئولين و دست اندركاران نظام اين است كه در تبيين و بزرگداشت مقام و منزلت حضرت امام خميني(ره) اهتمام ويژه اي داشته باشند و كوتاهي در اين امر،ناسپاسي در حق امام و نظام اسلامي است.

در ادامه و پس از ارائه نظرات و پيشنهادها از سوي حاضرين در جلسه،تصميمات لازم در زمينه برگزاري اين مراسم اتخاذ شد.

سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1392 - 20:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری