دوشنبه 5 فروردين 1398 - 13:23
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

عمق بخشي به فعاليت هاي تبليغي و فرهنگي رسالت سازمان تبليغات اسلامي است

فرماندار كنگان در ديدار با سرپرست اداره تبليغات اسلامي اين شهر اظهار داشت: عمق بخشيدن به فعاليت هاي تبليغي و فرهنگي رسالت سازمان تبليغات اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، عباس تبركي فرماندار، احمد بحريني پور معاون سياسي و اجتماعي، عبدالله نادري دبير كميته برنامه ريزي شهرستان كنگان با حضور در اداره تبليغات اسلامي اين شهر با حجت الاسلام رحيم اهرمي سرپرست اين اداره ديدار كردند.

تبركي در اين ديدار اظهار داشت: جمهوري اسلامي نظامي مکتبي و ارزشي است که جنبه فرهنگي آن به نوعي پر رنگ مي نمايد چون انگيزه هاي اوليه قيام مردمي که به انقلاب و سپس تشکيل نظام حکومتي منجر شد برخواسته از ايمان مردم و ارزش هاي مذهبي بوده است.

فرماندار كنگان گفت: همچنان که مسائل و حوادث انقلاب حتي دفاع مقدس و هجوم همه جانبه نظامي و تهاجم فرهنگي دشمن ثابت کرد که همه اين تهاجمات و دشمني ها به خاطر اهداف و آرمان هاي فرهنگي اين نظام است از اين لحاظ دولت جمهوري اسلامي همانگونه که در اصول و مباني کلان نظام جمهوري اسلامي و قانون اساسي آمده وظايف مهمي را برعهده دارد كه هر بخشي از آن را به نهادي تفويض كرده است و در اين ميان يكي از رسالت هاي سازمان تبليغات اسلامي عمق بخشيدن به فعاليت هاي تبليغي و فرهنگي در سطح جامعه است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان در ادامه اين ديدار كه 29 ارديبهشت 92 انجام شد، ضمن تشريح برنامه هاي اين اداره از آمادگي شبكه تبليغي اداره تبليغات اسلامي اعم از روحانيون، هيئات مذهبي، كانون هاي فرهنگي و تبليغي جهت كيفيت بخشي برنامه فرهنگي در مناسبت هاي پيش رو از جمله مراسم معنوي اعتكاف و ميلاد امام علي (ع) سخن گفت.

سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1392 - 20:45
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری