پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 21:52
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور اعضاي ستاد اقامه نماز جمعه تهران در تبليغات اسلامي شمال غرب

اعضاي ستاد اقامه نماز جمعه تهران با حضور در تبليغات اسلامي شمال غرب، با رئيس و اعضاي شوراي هيئات مذهبي و کانون مداحان اين اداره ديدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان تهران، حبيب جمشيدي، کارشناس تشکل هاي ديني تبليغات اسلامي شمال غرب تهران، با اعلام اين خبر گفت: اين جلسه با حضور مسئولان ستاد اقامه نماز جمعه، حجت الاسلام محمدي، رئيس و اعضاي شوراي هيئات مذهبي و کانون مداحان اين اداره برگزار شد.

جمشيدي افزود: در ابتداي اين جلسه محمدي، ضمن خير مقدم، به فرمايشي از مقام معظم رهبري اشاره کرد که فرمودند: هر کس دين و ايمان دارد در روز جمعه نبايد نماز جمعه را فراموش کند.

وي تاکيد کرد: نمازجمعه از چنان اهميّتي برخوردار است که فرشتگان در آسمان براي شرکت کنندگان در آن طلب مغفرت و آمرزش مي کنند.

در ادامه سردار دهقان، از ستاد اقامه نماز جمعه تهران، با مهم خواندن برگزاري هر چه باشکوه تر نماز دشمن شکن جمعه به ويژه زماني که به امامت مقام معظم رهبري اقامه مي شود، دليل اهميت اين موضوع را انعکاس گسترده و جهاني برگزاري نماز جمعه تهران در اخبار و رسانه هاي بين المللي عنوان کرد.

جمشيدي خاطرنشان کرد: در اين جلسه در خصوص نحوه تعامل بيشتر هيئات مذهبي و کانون مداحان منطقه در اجراي مراسم پيش از خطبه نماز جمعه همچون؛ برگزاري زيارت عاشورا، مديحه سرايي و مولودي خواني در مناسبت هاي مذهبي بحث و تبادل نظر شد.

گفتني است، اين جلسه 31 ارديبهشت جاري، در اداره تبليغات اسلامي شمال غرب تهران برگزار شد.

سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1392 - 20:40
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری