يكشنبه 4 فروردين 1398 - 4:12
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

تشريح برنامه هاي فرهنگي مراسم اعتکاف در سعدآباد

سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي سعدآباد برنامه هاي فرهنگي ويژه مراسم اعتکاف در اين بخش را تشريح کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي بوشهر، حجت الاسلام عبدالکريم جمالي اظهار داشت: برنامه هاي فرهنگي در طول سال در شهر سعدآباد برگزار مي شود که متولي برخي از آن ها تبليغات اسلامي اين شهر است.

سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي سعدآباد به برخي از برنامه هاي فرهنگي اعتکاف اشاره کرد و افزود: ختم قرآن، آموزش تصحيح نماز، تبيين احکام اعتکاف ويژه خواهران و برادران، جلسات پرسش و پاسخ ديني، حلقه هاي معرفت، برگزاري مسابقات فرهنگي از جمله برنامه هاي اعتکاف است.

حجت الاسلام جمالي با بيان اين خبر افزود: قرائت زيارت عاشورا و آل ياسين، مداحي و عزاداري، دعاي توسل و اعمال ام داوود با حضور سخنرانان و مداحان بخشي از برنامه ريزي هاي فرهنگي است.

وي 29 ارديبهشت 92 بيان داشت: علاقه مندان جهت حضور در اين مراسم از 21 ارديبهشت در نمايندگي تبليغات اسلامي سعدآباد، مسجد صاحب الزمان (عج) و پايگاه بسيج خواهران اين شهر شروع به ثبت نام کرده که تا 31 ارديبهشت 92 ادامه دارد.

لازم به ذکر است اين برنامه معنوي در روزهاي 13 تا 15 ماه رجب ( 3 الي 5 خرداد ماه) در سعدآباد مسجد صاحب الزمان(عج) ويژه برادران و در مسجد ابوالفضل العباس(ع) ويژه خواهران و در روستاهاي توابع آن برگزار مي شود.

سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1392 - 0:45
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری