شنبه 4 اسفند 1397 - 7:50
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

كنگان رتبه اول روابط عمومي هاي تبليغات اسلامي بوشهر در فروردين را کسب کرد

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان كنگان از رتبه اولي اين اداره در سطح روابط عمومي هاي تبليغات اسلامي استان بوشهر در فروردين 92 خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام رحيم اهرمي اظهار داشت: روابط عمومي ها به دليل جايگاه راهبردي زيربنايي خود مي توانند سازمان هاي مختلف را در همگامي با پيشرفت و تحولات جهاني ياري دهند، چراکه روابط عمومي يک واحد پويا و فعال سازماني است که هيچ گاه در آن سکون و تعطيلي وجود ندارد.

وي گفت: روابط عمومي مانند واحدهايي نظير امور اداري و مالي نيست که در ساعات و زمان هاي معيني فعاليت داشته باشد، بلکه مجموعه اي است با فعاليت هاي خطير، وسيع و شبانه روزي است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان كنگان در ادامه اين خبر كه 29 ارديبهشت 92 عنوان شد، گفت: ارسال اخبار و فعاليت هاي واحدهاي مختلف اين اداره به سايت سازمان به صورت روزانه، انعکاس رويدادها در مطبوعات، رسانه هاي گروهي و ارسال محصولات فرهنگي به طور مستمر و ماهانه از جمله مواردي بوده است که اين واحد به طور منظم و مستمر انجام داده است كه در نهايت منجر به موفقيت اداره تبليغات اسلامي كنگان به عنوان رتبه اولي روابط عمومي هاي تبليغات اسلامي استان بوشهر در فروردين 92 شده است.

سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1392 - 0:23
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری