جمعه 3 خرداد 1398 - 0:33
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام فيروزجائي:

ماه رجب ماه بزرگ خدا است

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تفرش در دومين جلسه کانون مداحان گفت:ماه رجب ماه بزرگ خدا است که بايد از اين ماه بهترين بهره برداري معنوي را کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي ،حجت الاسلام ميثم فيروزجائي در دومين جلسه کانون مداحان شهرستان تفرش ضمن تبريک ماه رجب و اعياد و مناسبت هاي اين ماه ، از برگزاري مراسم ايام فاطميه ( س ) در ماه گذشته و حضور مداحان در مراسم هاي مختلف تشکر کرد و با اشاره به برنامه هاي ماه رجب افزود: مناسبت هاي بسياري در ماه رجب وجود دارد که از جمله آنها سنت حسنه اعتکاف ،مراسم جشن ميلاد امام علي ( ع ) و پايان اين ماه عيد مبعث است که مداحان بايد با حضور خود در مراسم ها نقش مهم خود در ترويج فرهنگ اصيل اهل بيت( ع )و اعتقادات معنوي در جامعه را ايفا کنند.

وي با تشکر از هماهنگي کارشناس امور فرهنگي اداره تبليغات اسلامي در انجام امور محوله و پيگيري مصوبات جلسات اظهار کرد: مجمع مداحان بايد هرماه با حضور در يکي از مساجد برنامه هاي خود را ادامه دهند.

فيروزجائي در ادامه به مسئله مهم انتخابات اشاره کرد و تصريح کرد: حضور مردم در صحنه انتخابات و رأي دادن خود يک کار سياسي است مقام معظم رهبري در فرمايشات خود بارها برمهم بودن انتخابات را بيان فرمودند و در اين مرحله هم شاهد حضور حد اکثري مردم در پاي صندوق هاي رأي خواهيم بود و دشمنان ما بار ديگر مآيوس خواهند شد.

در ادامه اعضاي جلسه نقطه نظرات خود را بيان نمودند تصميماتي بدين شرح اتخاذ شد:مقرر شد به مناسبت ولادت امام علي ( ع ) نشست مداحان در مسجد شهرک امام خميني( ره ) برگزار شود،مقرر شد اعضاي اصلي در جلسه ماهيانه کانون مداحان حضورفعال داشته باشند،مقرر شد کانون مداحان شهرستان ترتيبي اتخاذ کند تا حضور مداحان در مراسم اعتکاف پررنگ باشد .

گفتني است،اين جلسه در روز شنبه 28 ارديبهشت سال جاري در اداره تبليغات اسلامي شهرستان تفرش برگزار شد.

دوشنبه 30 ارديبهشت 1392 - 20:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری