جمعه 13 تير 1399 - 0:32
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

انس با معارف قرآن کريم و اهل بيت (ع) لازمه آراستگي به فضايل اخلاقي است

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمي در همايش جامعه قرآني اين شهرستان، لازمه آراستگي به فضايل اخلاقي را انس با معارف قرآن کريم و اهل بيت (ع) دانست و بر ضرورت تلاش همگاني براي نهادينه کردن سبک زندگي ديني و قران در جامعه تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام سيد جعفر موسوي 26 ارديبهشت 92 در همايش جامعه قرآني گرمي، در سخناني قرآن کريم را عامل سعادت بشر در زندگي دنيا و آخرت دانسته و تصريح کرد: لازمه آراستگي به فضايل اخلاقي و دست يابي به کمال انساني انس با معارف قرآن کريم و اهل بيت (ع) است.

وي با اشاره به روند برگزاري همايش جامعه قرآني شهرستان گرمي گفت: همايش جامعه قرآني شهرستان گرمي، در راستاي ساماندهي چهره هاي قرآني شهرستان و استفاده بهينه از توانمندي هاي آنان در رشته هاي مختلف قرآني تشکيل شده است که در اين زمينه مسئولين شهرستان و مديران موسسات قرآني همکاري شايسته اي با اداره تبليغات اسلامي داشته اند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمي در ادامه با ارائه گزارشي از فعاليت هاي قرآني اداره تبليغات اسلامي افزود: کانون قرآن شهرستان گرمي در راستاي توسعه فرهنگ قرآني در سه محور آموزشي، تبليغي و ترويجي و حمايتي و نظارتي، ضمن برگزاري دوره هاي آموزش عمومي و تخصصي قرآن کريم براي اقشار مختلف مردم و برگزاري محافل انس با قرآن کريم و مسابقات فرهنگي، با صدور مجوز تاسيس 4 موسسه و 6 خانه قرآن روستايي برنامه هاي قرآني را در مناطق مختلف شهرستان از جمله در نوار مرزي برگزار مي کند.

گفتني است، اين همايش با حضور استاد بين المللي قرآن حاج عباس سليمي، مسئول دارالقران تبليغات اسلامي اردبيل، قاريان، حافظان و مسئولين ادارات شهرستان گرمي در محل تالار حافظ اين شهرستان برگزار شد.

دوشنبه 30 ارديبهشت 1392 - 20:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری