سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 20:4
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

بازديد كارشناس عمران سازمان تبليغات اسلامي از دبيرستان صدراي كنگان

كارشناس عمران سازمان تبليغات اسلامي به همراه سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان كنگان از عمليات احداث دبيرستان معارف صدرا اين شهر بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام رحيم اهرمي اظهار داشت: تعميق باورهاي ديني در بين نسل نوجوان و جوان ايران اسلامي، کادرسازي در عرصه‌هاي فرهنگ ديني جامعه و گسترش روحيه معنويت در بين نوجوانان و جوانان در راستاي تحقق فرمايشات مقام معظم رهبري، جذب و تربيت دانش آموزان با انگيزه، متعهد و علاقمند به فرهنگ و تمدن و علوم اسلامي از جمله سياست‌ هاي ايجاد مدارس صدرا است كه بايد سعي شود در سطح كشور توسعه يابند.

وي گفت: هويت انقلاب ما هويتي فرهنگي و ديني و مأموريت ما تعليم و تربيت بر اساس تعاليم اسلامي است، لذا بايد در اين راستا برنامه ريزي كنيم و با استفاده از امکانات موجود نسبت به تربيت جوانان و نوجوانان اهتمام داشته باشيم.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان افزود: مدرسه معارف صدرا كنگان از پروژه هاي سفر مقام معظم رهبري است كه با اعتبار بالغ بر 800 ميليون تومان به پيمانكار واگذار شده است و آغاز عمليات آن همزمان با ايام الله دهه فجر بوده است كه به حمدالله با پيگيري هاي بعمل آمده از پيشرفت خوبي برخوردار بوده است.

محمد يزدياني، كارشناس عمران سازمان تبليغات اسلامي در ادامه اين خبر كه 29 ارديبهشت 92 عنوان شد، ضمن تقدير از فعاليت‌ هاي اداره تبليغات اسلامي كنگان در زمينه فعاليت ‌هاي عمراني بر لزوم گسترش خانه‌هاي عالم و تأسيس دبيرستان‌ هاي علوم و معارف اسلامي صدرا در اين شهرستان تاکيد کرده و از مساعدت و همکاري مرکز در زمينه تخصيص اعتبارات لازم در اجراي اين پروژه ها قول مساعد داد.

دوشنبه 30 ارديبهشت 1392 - 20:31
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری