شنبه 27 دی 1399 - 9:33
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

دكتر خاموشي خطاب به هيئات مذهبي و مداحان:

سرباز انقلاب بودن و اقتدا به رهبر، حجيت شماست

رييس سازمان تبليغات اسلامي در نخستين نشست فصلي شوراي هئيات مذهبي و كانون مداحان كشور در سال جاري با اشاره به وظيفه خطير هيئات مذهبي و مداحان در خلق حماسه سياسي و اقتصادي گفت: سرباز انقلاب بودن و اقتدا به رهبر، حجيت شماست.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، دكتر سيد مهدي خاموشي كه در جمع رؤساي شوراي هيئات مذهبي و كانون‌ مداحان استانهاي كشور، سخن مي‌گفت افزود: از سال 42 تا كنون، ما نيم قرن است كه داريم با نظام سلطه دروني و بيروني مبارزه مي‌كنيم. كشور ما قبل از انقلاب اسلامي كاملا تحت سلطه نظام استكبار بود. به قدري اين سلطه قوي بود كه آدم هاي دست چندم آن، در كشور ما پادشاه جا به جا مي‌كردند.

وي ادامه داد: امام خميني (ره) فرهنگ استكبار ستيري را در اين كشور نهادينه كرده است. هر كس چيزي بگويد كه با فرهنگ امام جور در نمي‌آيد مورد پذيرش مردم و انقلاب نيست. عده اي مي‌خواهند فرهنگ ليبراليزم در كشور حاكم شود در حالي كه ليبراليزم تابع ادبيات خودش است و بر مبناي اومانيسم يا انسان محوري بنيان گذاشته شده است نه خدا محوري.

رييس سازمان تبليغات اسلامي در بخش ديگري از سخنانش پرچم دار اصلي انقلاب اسلامي را ولي فقيه زمان دانست و افزود: هر كسي كه بخواهد شئون ولي فقيه را محدود كند، مطرود است چرا كه ميراث اصلي انقلاب اسلامي، اسلام خواهي و ولايت مداري است.

گفتني است،نخستين نشست فصلي شوراي مركزي هئيات مذهبي و كانون مداحان كشور در سال جاري، 28 ارديبهشت در هتل كوثر تهران برگزار شد.

دوشنبه 30 ارديبهشت 1392 - 10:10
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری