شنبه 4 اسفند 1397 - 8:24
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري 100 گفتمان ديني در اعتكاف كنگان

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان كنگان از برگزاري 100 گفتمان ديني همزمان با ايام البيض اعتكاف در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام رحيم اهرمي با اشاره به تهاجمات و آسيب هاي موجود در راه رشد نسل امروز گفت: اعتکاف فرصت بسيار مناسبي است تا اين گونه آسيب‌ ها و تهديد ها را شناسايي و راهکارهاي مقابله با آنها براي معتکفان ارائه شود و با استناد به آيات قرآن و روايات در ابعاد مختلف سياسي، اقتصاد، اخلاقي و عبادي مطالبي ارائه شود تا معتکفان به رشدي قابل توجه برسند كه يكي از راهكارهاي انديشيده شده برگزاري گفتمان هاي ديني است.

وي گفت: لازم است متوليان از مدت ‌ها پيش از برگزاري اعتکاف با تدارک برنامه‌ هاي معنوي مطابق با تقاضا و نياز معتکفين هر چه بيشتر در راستاي ارتقا و بهره‌وري برنامه‌هاي اعتکاف گام بردارند كه چنين امري طي رايزني ها و هماهنگي هاي لازم از طريق تشكيل جلسات متعدد محقق شده است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان در ادامه اين خبر كه 28 ارديبهشت 92 عنوان شد، گفت: با توجه به اينكه اين مراسم معنوي در بيش از 15 مسجد از مساجد محوري شهرها و روستاهاي كنگان، سيراف، بنك، عسلويه و روستاهاي شيرينو، بيدخون، بساتين، پرك و سهيل با فعاليت 50 مبلغ و مبلغه برپا مي شود براي برگزاري 100 گفتمان ديني با موضوعات متنوع روز هماهنگي شده است.

دوشنبه 30 ارديبهشت 1392 - 9:28
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری