پنجشنبه 31 مرداد 1398 - 4:4
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

آغاز نام‌نويسي دوره‌هاي روخواني،تجويد وحفظ قرآن در زاهدان

مدير مركز جامعة‌القرآن‌الكريم زاهدان شعبه حضرت رقيه(س) گفت: ثبت‌نام دوره‌هاي روخواني و روان‌خواني، تجويد سطح يك و حفظ قرآن كريم از شنبه 21 ارديبهشت‌ماه در اين موسسه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان، سميه بديع گفت: ثبت‌نام دوره‌هاي روخواني و روان‌خواني، تجويد سطح يك و حفظ قرآن كريم از شنبه 21 ارديبهشت‌ماه در اين موئسسه آغاز شد.

مدير مركز جامعة‌القرآن‌الكريم زاهدان - شعبه حضرت رقيه(س) در ادامه افزود: اين دوره ويژه طرح تابستاني است كه از علاقه‌مندان به علوم قرآني اعم از پسر و دختر در مقطع سني 7 تا 15 سال ثبت‌نام به عمل مي‌آيد.

بديع همچنين اظهار كرد: دوره تجويد سطح يك ويژه مقطع ابتدايي است، همچنين دوره‌هاي حفظ شامل حفظ 18 سوره پاياني قرآن تحت عنوان بهار يك، و به دنبال آن بهار دو و سه مي‌باشد كه همراه با آموزش مفاهيم است.

مدير مركز جامعة القرآن الكريم زاهدان شعبه حضرت رقيه(س) در گفت وگو با خبرگزاري بين‌المللي قرآن(ايكنا) شعبه سيستان و بلوچستان در پايان تصريح كرد: مهلت ثبت‌نام تا پايان ارديبهشت‌ماه ادامه دارد و دوره‌ها از ابتداي خردادماه، با تدريس مربيان مجرب در زمينه آموزش علوم قرآني به كودكان و نوجوانان، آغاز مي‌شود.

يكشنبه 29 ارديبهشت 1392 - 11:40
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری