شنبه 2 شهريور 1398 - 22:42
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

اجراي برنامه‌هاي فرهنگي و تبليغي سالگرد ارتحال امام(ره) در سيستان و بلوچستان

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان گفت: با توجه به نزديک شدن 14 خرداد سالگرد ارتحال بنيانگذار انقلاب اسلامي برنامه‌هاي فرهنگي و تبليغي در سراسر استان به اجرا درخواهد آمد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام دانشي گفت: با توجه به نزديک شدن 14 خرداد سالگرد ارتحال بنيانگذار انقلاب اسلامي برنامه‌هاي فرهنگي و تبليغي در سراسر استان به اجرا درخواهد آمد.

وي اظهار كرد: اعزام مردم در قالب كاروان زائران امام راحل(ره) به حرم مطهر امام خميني(ره) امسال نيز از برنامه‌هاي اصلي است.

حجت‌الاسلام دانشي بيان كرد: امام خميني(ره) از شخصيت بزرگ و بي‌بديلي برخوردار بود و بر همين اساس رسانه‌ها بايد در آشنا‌سازي قشر جوان جامعه با تمامي ابعاد شخصيتي ايشان تلاش داشته باشند.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرگزاري بين‌المللي قرآن(ايکنا) بيان کرد: اجراي چندين برنامه فرهنگي در اين ايام در سراسر استان به اجرا در خواهد آمد. رونمايي از 5 كتاب در حوزه دفاع مقدس، يادواره شهداي گمنام در شهرستان كنارک، گراميداشت چهلمين روز دفن شهداي گمنام در زاهدان از جمله برنامه‌هاي كميته‌هاي 14 گانه برگزاري مراسم ويژه نيمه اول خردادماه در سطح استان است.

يكشنبه 29 ارديبهشت 1392 - 11:40
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری