پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 21:42
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان آوج خبر داد:

تشکيل جلسه ماهانه روحانيون شهرستان آوج

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان آوج از تشکيل جلسه ماهانه روحانيون اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي قزوين،حجت الاسلام مهدي عباسي سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان آوج از تشکيل جلسه ماهانه روحانيون اين شهرستان خبر داد.

در اين جلسه که پنجشنبه 26 ارديبهشت ماه 92 برگزار شد پس از تلاوت آياتي چند از کلام الله مجيد توسط حجت الاسلام نجفي پور روحاني طرح هجرت روستاي ارتش آباد،حجت الاسلام سيدضياءالدين هاشمي امام جمعه شهر آوج با تبريک ماه مبارک رجب گفت:تشکيل جلسه ماهانه روحانيون موضوعي مهم است که بحمدلله با استقرار اداره تبليغات اسلامي در شهرستان،مورد پيگيري و به شکل منظم انجام مي شود که البته بايد در اين جلسات تصميمات بهتري درجهت بهبود وضعيت فرهنگي منطقه اتخاذ شود.

وي افزود:در آستانه ايام البيض قرار گرفتيم که بايد همه ما در جهت هرچه بهتر برگزار شدن برنامه هاي اين ايام مخصوصاً اعتکاف تلاش کنيم که از نظر کمي و کيفي به شکل جذاب تري برگزارشود.

امام جمعه آوج در قسمت ديگر سخنان خود به ويژگي هايي که انسان در خودش بايد ايجاد کند اشاره کرد و گفت:يکي از آنها علم و آگاهي است.در اموري که مطرح مي کنيم و اين با مطالعه به دست مي آيد و ديگري ايمان و باور است بايد در کاري که انجام مي دهيم ايمان و اعتقاد داشته باشيم.

در ادامه بعد از ارائه نقطه نظرات از سوي روحانيون حاضر در جلسه مقرر شد براي ايام اعتکاف از روحانيون مطرح کشوري و قاريان ممتاز منطقه دعوت شود و همچنين دستور جلسات روحانيون از قبل اطلاع رساني شود تا روحانيون با آمادگي بيشتري در جلسات حضور پيدا کنند.

يكشنبه 29 ارديبهشت 1392 - 10:17
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری