سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 18:56
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام موسوي نيا:

روابط عمومي ها در تحقق حماسه سياسي نقشي راهبردي دارند

مديرکل تبليغات اسلامي بوشهر در سخناني به مناسبت فرا رسيدن روز جهاني ارتباطات و روابط عومي گفت: نقش روابط عمومي ها در تحقق هرچه مطلوبتر حماسه سياسي راهبردي و بي نظير است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام سيدنورالله موسوي نيا در سخناني به مناسبت فرا رسيدن روز جهاني ارتباطات و روابط عومي گفت: نقش روابط عمومي ها در تحقق هرچه مطلوب تر حماسه سياسي بي نظير است و مي توانند در سال جاري در تحقق فرمايشات رهبر معظم انقلاب به عنوان سال ‏حماسه سياسي حماسه اقتصادي نقش آفرين باشند.‏

مديرکل تبليغات اسلامي بوشهر اظهار داشت: خلاقيت و ارائه ايده هاي کاربردي و راهگشا از ويژگي هاي بارز روابط عمومي هاي موفق به شمار مي رود.

وي با اشاره به جايگاه روابط عمومي ها در اطلاع رساني و برقراري ارتباط دو سويه بين مجموعه با دنياي پيرامون و گروه هاي هدف اضافه کرد: روابط عمومي به عنوان چشم و چراغ مجموعه عمل مي کند و مي تواند عامل انعکاس بهينه خدمات انجام شده توسط مجموعه مربوطه باشد.

حجت الاسلام موسوي نيا با اشاره به رسالت خطير روابط عمومي ها در اطلاع رساني صحيح و اصولي افزود: روابط عمومي ها در پروسه آگاهي افکار عمومي از برنامه ها و فعاليت هاي مجموعه و دستيابي مديران به افكار عمومي و جريان آزاد اطلاعات و ارتباطات، مسئوليتي خطير بر عهده دارند.

مديرکل تبليغات اسلامي بوشهر با اشاره به نقش راهبردي روابط عمومي ها در تبيين و تشريح منويات مقام معظم رهبري ادامه داد: نامگذاري امسال به نام حماسه سياسي و اقتصادي رسالت خطير روابط عمومي ها را در اثربخشي اين تصميم خردمندانه معظم له با استفاده از ابزار ديجيتال و الكترونيك صدچندان مي کند.

وي در پايان با تاکيد بر لزوم پيروي از منويات مقام معظم رهبري گفت: اطلاع رساني مناسب، مهندسي شده، واقعي و تهييج کننده از الزامات تحقق حماسه سياسي و اقتصادي است و لازم است روابط عمومي ها به دور از جناح بندي سياسي و در چارچوب قانون در انتخابات پيش رو نهايت تلاش خود را در راستاي زمينه سازي حضور حداکثري آحاد مردم در پاي صندوق هاي رأي به كار گيرند.

شنبه 28 ارديبهشت 1392 - 13:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری