شنبه 14 تير 1399 - 7:32
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

در اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان انجام شد:

ديدار معاون فرماندار تاكستان با رئيس تبليغات اسلامي اين شهرستان

معاون فرماندار شهرستان تاكستان به منظور بررسي وضعيت فرهنگي منطقه با رئيس اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان قزوين،به منظور بررسي وضعيت فرهنگي شهرستان تاكستان،رضا رحماني معاون فرماندار شهرستان تاكستان با رئيس اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان تاكستان ديدار و گفتگو كرد.

در اين ديدار كه چهارشنبه 25 ارديبهشت ماه 92 در محل اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان انجام شد،حجت الاسلام مرتضي كريمي رئيس تبليغات اسلامي تاكستان به ارائه گزارشي از عملكرد فعاليت هاي فرهنگي و ديني اداره تبليغات اسلامي در سال 91 پرداخت و از حمايت هاي فرمانداري تاكستان تشکر و قدر داني کرد.

رئيس تبليغات اسلامي تاكستان در ادامه ضمن گراميداشت سال حماسه سياسي و اقتصادي به موضوع انتخابات آينده رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي اشاره و آنرا بسيار مهم و موجب اقتدار هرچه بيشتر نظام اسلامي خواند و خواستار فراهم كردن زمينه حضور هرچه گسترده تر مردم در انتخابات شد.

در ادامه رضا رحماني معاون فرماندار شهرستان تاكستان ضمن قدرداني از زحمات و تلاش هاي اداره تبليغات اسلامي در بحث مسائل فرهنگي و تبليغي،با اشاره به برگزاري انتخابات رياست جمهوري و شوراي اسلامي شهر و روستا گفت:بايد تمامي تلاش و كوشش خود را جهت حضور حداكثري مردم در پاي صندوق هاي رأي داشته باشيم و بايد خودمان را تقويت کنيم و با روحيه اي بالا، امور را به خوبي مديريت كنيم تا از اين آزمون نيز سربلند خارج شويم.

رحماني با اشاره به نامگذاري سال جديد از سوي مقام معظم رهبري افزود:حماسه سياسي که مقام معظم رهبري بر روي تأكيد دارند معطوف به انتخابات است و اين مي طلبد که ما هم به سهم خودمان در اين عرصه تلاش کنيم.

جمعه 27 ارديبهشت 1392 - 19:46
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری