دوشنبه 23 تير 1399 - 4:17
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

نشست سرپرست تبليغات اسلامي فامنين با حجت الاسلام عندليبي

حجت الاسلام روح الله نجفي سرپرست اداره تبليغات اسلامي فامنين در نشستي با حجت الاسلام احمد عندليبي از روحانيون حوزه علميه قم ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، در اين نشست که با هدف بررسي برنامه هاي اوقات فراغت شهرستان برگزار شد، سرپرست اداره تبليغات اسلامي فامنين با اشاره به اهميت برنامه ريزي در امر اوقات فراغت، اظهار داشت: به مقوله اوقات فراغت در متون ديني و روايي و حتي در قرآن کريم تاکيد شده، به گونه اي که خداوند در قرآن کريم به پيامبر امر فرمودند: هر جا اوقات فراغتي پيدا کردي حتما خود را مشغول کن.

حجت الاسلام روح الله نجفي افزود: اگر مساجد، مراکز و نهادهاي فرهنگي و ديني برنامه اي براي اوقات فراغت جوانان نداشته باشند، جوانان وقت خود را با کارهاي بيهوده و فاسد از بين مي برند.

وي با اشاره به آماده کردن زمينه فعاليت روحانيان و مبلغان در فصل تابستان، بيان داشت: امسال با تدابير و برنامه ريزي دقيق تري برنامه هاي اوقات فراغتي را با کيفيت بهتري برگزار خواهيم کرد.

نجفي ادامه داد: با برنامه ريزي مشکلات و موانع موجود در اين راه برداشته مي شود و مساجد به عنوان پايگاه اصلي اوقات فراغت براي جوانان معرفي مي شود.

حجت الاسلام عندليبي نيز به همکاري و حمايت اين اداره با روحانيان و مبلغان اشاره کرد و گفت: تعامل و همکاري با روحانيان و مبلغان در تشکيل پايگاههاي اوقات فراغت و برنامه ريزي در خصوص برگزاري کلاس هاي احکام، اخلاق و نيز کلاس هاي قرآني در غني سازي اوقات فراغت نقش مهمي دارد.

جمعه 27 ارديبهشت 1392 - 19:42
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری