شنبه 14 تير 1399 - 20:27
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

تجليل از روحاني مستقر مسجد فاطمه الزهراء (س) خضري

طي مراسمي با حضور امام جمعه، مسئول تبليغات اسلامي و نمازگزاران، از روحاني مستقر مسجد فاطمه الزهراء (س) خضري تجليل شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري نمايندگي فرهنگي تبليغي خضري، در اين مراسم حجت الاسلام رضا مدني امام جمعه خضري با اشاره به آثار و برکات برگزاري نماز جماعت و بخصوص نماز جماعت صبح گفت: نقش اساسي نماز جماعت صبح در تهذيب نفس وارتقاي روحي ومعنوي بسيار زياد است .

امام جمعه خضري افزود: درآموزه‌هاي ديني، آيات و روايات زيادي در باره‌ي نماز و نيز برپايي آن به صورت جماعت وجود دارد كه بيانگر بركت‌ها و فضيلت‌هاي فراوان آن است. وي مهم‌ترين بحث و فايده‌ي نماز را آگاهي از اوضاع و احوال جامعه دانست كه به واسطه‌ي آن تمام افراد، خويش را در اداره‌ي جامعه‌ي اسلامي دخيل و مؤثر مي‌دانند. حجت الاسلام مدني از نماز جماعت به عنوان همايشي معنوي ياد کرد كه هر فرد مسلمان هر روز، پنج نوبت در آن شركت نموده تا نکته‌ها و حقيقت‌هاي تازه‌اي را در راه رسيدن به معرفت و كمال بياموزد و اين آموزه‌ها انسان را به مسير ترقي و پيشرفت معنوي هدايت مي‌كند.

حجت الاسلام محمد قناعت مسئول تبليغات اسلامي خضري دشت بياض نيز به آثار و برکات نظام و انقلاب اشاره و استقرار روحاني در مساجد شهر و روستا را عامل مهمي در هر چه باشکوهتر برگزار شدن مراسم و احياي مناسبتهاي ملي و مذهبي دانست و از حضور گسترده نمازگزاران در مسجد و برگزاري نماز جماعت صبح تقدير کرد.

در ادامه لوح تقدير و هديه اي به رسم يادبود به حجت الاسلام احترامي روحاني مستقر مسجد فاطمه الزهراء (س) خضري اهدا شد.

اين جلسه دوشنبه 23 ارديبهشت 92 برگزار شد.

جمعه 27 ارديبهشت 1392 - 19:23
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری