پنجشنبه 31 مرداد 1398 - 3:15
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مساجد در بسيج اجتماعي و برگزاري انتخابات نقش تأثيرگذاري دارند

استاندار سيستان و بلوچستان در معيت مدير كل تبليغات اسلامي استان در جمع نمازگزاران مسجد کوثر زاهدان گفت: مساجد در بسيج اجتماعي و برگزاري انتخابات نقش مهم و تأثيرگذاري دارند و بايد با حفظ قداست و معنويت مسجد در اين عرصه ورود پيدا کنند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات سيستان و بلوچستان، حاتم ناروئي در بازديدي كه به همراه حجت الاسلام صفر قربانپور از مسجد كوثر زيباشهر داشت اظهار داشت: مردم مؤمن و ولايتمدار ايران اسلامي که تاکنون در صحنه‌هاي مختلف اتحاد و همبستگي خود را به اثبات رسانده‌اند اکنون نيز آماده حضوري تاريخ‌ساز در صحنه انتخابات هستند.

وي افزود: پيروان ولايت و دوستداران رهبر معظم انقلاب و حاميان نظام جمهوري اسلامي در سيستان و بلوچستان اعم از شيعه و سني و اقوام و طوايف مختلف همچنانکه تاکنون مرزداراني غيور و در هم شکننده توطئه‌هاي دشمنان بوده‌اند اکنون نيز براي حضور پرشور در انتخابات لحظه شماري مي‌کنند.

نماينده عالي دولت در سيستان و بلوچستان تصريح کرد: تمامي دست اندرکاران انتخابات در اين استان از جمله هيئت‌هاي اجرايي و نظارت و ساير نيروهاي تلاشگر با پيروي از فرمايشات رهبر معظم انقلاب همواره بر اجراي قانون تأکيد دارند و از آن تخطي نمي‌کنند.

ناروئي ادامه داد: ملت مسلمان ايران اعم از شيعه و سني در 24 خرداد با خلق حماسه سياسي مورد نظر رهبر معظم انقلاب يک‌بار ديگر اقتدار و همبستگي ملي را به جهانيان نشان خواهند داد.

وي بر به‌ کار گرفتن ظرفيت‌هاي مساجد براي برگزاري يک انتخابات دشمن‌شکن تأکيد و بيان داشت: دشمن تلاش خود را در براي کاهش حضور مردم و زير سوال بردن سلامت انتخابات به کار گرفته است و ما بايد با هوشياري کامل زمينه حضور مردم و رقابت سالم براي برگزاري اين انتخابات فراهم کنيم.

استاندار سيستان و بلوچستان با اشاره به نقش ائمه جماعات و ائمه مساجد در انتخابات تصريح کرد: ائمه جماعات و مساجد در اين انتخابات وظيفه سنگين و مهمي را بر دوش دارند و بايد تلاش کنند که يک انتخابات قوي، باشکوه و در نهايت سلامت، امنيت و دشمن‌شکن برگزار شود.

ناروئي با بيان اينکه مساجد در طول 33 سال گذشته نقش زيادي در برگزاري انتخابات با شکوه داشتند عنوان داشت: نتيجه فعاليت مساجد در امر انتخابات و آگاه‌سازي و بصيرت‌دهي به مردم، داشتن يک مجلس ولايي، کارآمد، مقتدر و مؤمن است.

جمعه 27 ارديبهشت 1392 - 18:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری