پنجشنبه 31 مرداد 1398 - 2:50
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

رأي اولي‌هاي اين دوره از انتخابات نيازمند شناخت جريان‎هاي سياسي هستند

مدير کل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان گفت: مسؤولان بايد شرايط روشنگري و حضور در انتخابات را براي رأي اولي ها به صورت جداگانه اي فراهم سازند،آنها نسبت به جريان هاي قبل اطلاعات کم تري دارند و چون انتخاب اولشان است بايد زمينه را برايشان هموار کنيم تا احساسي تصميم نگيرند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان، حجت الاسلام صفر قربانپور،با اشاره به نزديک بودن انتخابات شوراها و رياست جمهوري،بيان کرد: وظيفه مسئولان در انتخاباتي که در پيش رو داريم ايجاد فضايي آرام براي خلق حماسه سياسي از سوي ملت شريف ايران است و با شناختي که از روحيه حماسي مردم داريم به يقين با حضور گسترده شان اميد دشمن را نااميد مي کنند.

مدير کل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: وظيفه دولت آينده بسيار سنگين و حساس است و مردم انتظار رفع مسايل اقتصادي و معيشتي را از دولت آينده مي خواهند،کسي که قصد خدمت به مردم را درجايگاه رياست جمهوري دارد، بايد رفع مشکلات مردم را در راستاي فرمايشات رهبري انجام دهد.

وي در ادامه تصريح کرد: مسؤولان بايد شرايط روشنگري و حضور در انتخابات را براي رأي اولي ها به صورت جداگانه اي فراهم سازند، آنها نسبت به جريان هاي قبل اطلاعات کم تري دارند و چون انتخاب اولشان است بايد زمينه را برايشان هموار کنيم تا احساسي تصميم نگيرند.

حجت الاسلام قربانپور در خطاب به کانديداها گفت: کانديداهاي شوراها و رياست جمهوري بايد با هوشياري وارد ميدان انتخابات شوند و باعث آشوب نشوند که اين عمل ناپسند باعث به وجود آمدن جريان سازي شده و اين علت زيربناي وجود يک فتنه مي شود.

اين مسؤول اظهار داشت: کانديداها بايد برنامه‌ها و مباني کاري خود را شرح دهند نه با تکثر واژگان ادبي باعث تلف شدن وقت شوند و توجه داشته باشند که اين امر دچار ترديد مردم در انتخاب اصلح مي شود.

مدير کل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان اخلاق مداري را براي نامزدهاي شوراها و رياست جمهوري يک اصل دانست و افزود: کانديداها بايد با رعايت مسائل اخلاقي جو انتخابات را کنترل کنند نه با تخريب يکديگر و تهمت زدن ايجاد ناامني کنند، نامزدها بايد الگو براي مردم و يکديگر باشند.

وي در پايان ابراز داشت: رييس جمهور آينده بايد هدفش ايجاد جامعه اي سالم و پرشور در راستاي آرمان هاي اسلامي باشد و رقابت را براي خدمت به مرحله عمل برساند.

جمعه 27 ارديبهشت 1392 - 11:44
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری