دوشنبه 5 فروردين 1398 - 11:53
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

اعلام برنامه هاي تبليغات اسلامي تنگستان به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره)

ويژه برنامه هاي تبليغات اسلامي تنگستان به مناسبت گراميداشت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، سرپرست اداره تبليغات اسلامي تنگستان ويژه برنامه هاي اين اداره به مناسبت گراميداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خميني (ره) را تشريح كرد.

حجت الاسلام آيت اندرزيان در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام خميني (ره) در تنگستان ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداء و امام راحل گفت: بدون شك پيشرفت ها و دستاوردهاي بعد از انقلاب اسلامي در ابعاد مختلف بوي‍ژه در بُعد فرهنگي در اقصا نقاط كشور به بركت حضرت امام خميني (ره) بوده و انقلاب اسلامي در طول تاريخ در همه ابعاد در جهان بي نظير است.

وي افزود: ما بايد همواره پشتيبان ولايت فقيه باشيم که اين مهم در دوران دفاع مقدس رقم خورد و مردم باتاسي به الطاف الهي و رهبري و پشتيباني از ولايت فقيه بادست خالي در مقابل دشمن تا دندان مسلح ايستادند و اينک نيز با رهبري مقام عظماي ولايت، بيداري اسلامي را در دنيا گسترش داده ايم.

حجت الاسلام اندرزيان در ادامه بر ضرورت گراميداشت اين ايام تأکيد كرد و افزود: برنامه هاي سالگرد ارتحال امام خميني (ره)با حضور مسئولان ادارات و نهادها و هيئات مذهبي و اقشار مختلف در مساجد واماكن مذهبي شهرستان برگزار مي شود .

سرپرست اداره تبليغات اسلامي تنگستان 21 ارديبهشت 92 اهم برنامه هاي اجرايي در سطح شهر و روستاهاي شهرستان را عزاداري هيات هاي مذهبي در روز چهارده خرداد در مساجد سطح شهر و روستاها، برپايي نمايشگاه عکس، مسابقات فرهنگي و هنري با محوريت وصيت نامه حضرت امام (ره)، توزيع بسته هاي فرهنگي در کاروان اعزامي، محافل انس با قرآن کريم و شب شعر در اين ايام ذکر کرد.

پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 - 10:15
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری