شنبه 4 اسفند 1397 - 8:44
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت تبليغات اسلامي تنگستان انجام شد:

نشست روحانيون مستقر و هجرت تنگستان با فرماندار

با برنامه ريزي تبليغات اسلامي تنگستان و طي نشستي صميمي، روحانيون هجرت و مستقراين شهرستان با فرماندار تنگستان ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، احمد جعفري نسب فرماندار تنگستان در جمع روحانيون مستقر و هجرت شهرستان گفت: هرگاه به نقش و جايگاه رفيع روحانيت را در دوران انقلاب اسلامي بررسي مي‌کنيم، مشاهده مي‌‌شود که اين قشر بزرگ معنوي در فراز و نشيب‌هاي مختلف انقلاب اسلامي نقش بسزايي در پاسداري از ارزش‌هاي اسلامي و دستاورده هاي آن بعهده داشته اند.

فرماندار تنگستان با اشاره به اينکه پشت سر ولايت باشيم تا به اين انقلاب آسيبي نرسد گفت: بايد همه با حضوري پرشور و با بصيرت در انتخابات، حمايت خود را از ولايت اعلام كنيم و بدون شك حمايت از ولايت و ولايت مدار بودن ما موجب ياس و نااميدي دشمنان خواهد شد.

جعفري نسب بيان داشت: امروز دشمن با توسل به حربه جنگ اقتصادي و تحريم‌ها سعي در دلسرد کردن مردم از انقلاب و نظام اسلامي دارد و در چنين مواقع حساسي است که روحانيون با تقوا و بصيرت بايد در منبرها، جلسات و در محافل مردمي خدمات و برکات نظام اسلامي را به طور مطلوب و هنرمندانه براي مردم بازگو کرده و سبب پيوند آنان با آرمان‌هاي اسلامي شوند.

جعفري نسب ادامه داد: روحانيون در چنين شرايط سختي است که بايد وظيفه انقلابي خود را که همانا روشنگري، بصيرت‌دهي و تقويت روحيه مقاومت است را سرلوحه کار خويش قرار داده و تلاش کنند.

در ادامه اين نشست كه 23 ارديبهشت 92 در فرمانداري تنگستان برگزار شد، حجت الاسلام آيت اندرزيان سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان گزارشي از عملکرد روحانيون مستقر در منطقه بيان كرد و روحانيون مستقر و هجرت بصورت صميمانه به بيان مسائل و مشكلات خود در حوزه فرهنگي پرداختند .

پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 - 9:38
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری